Seo

SEO Nedir? Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Dijitalleşen dünyada artık işletmelerin neredeyse hepsi dijital pazarlama ile tanıştılar ve internet üzerinden satışlarını gerçekleştirmeye başladılar. Aklınıza hangi ürün gelirse gelsin, eskiden hiçbir şekilde internet üzerinden satışı bulunmayan, satışı olsa bile üzerinde çok fazla ilgi göstermeyen firmalar artık, insanların alışkanlıklarının değişmesinden sonra dijital pazarlamaya ağırlık vermeye başladılar ve günümüzdeki bu duruma gelmiş bulunduk.

Dijital pazarlamanın ise en önemli araçlarından birisi de SEO’dur. SEO, Search Engine Optimization olarak İngilizce açılımı bulunan, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelen dijital pazarlamanın kritik araçlarından birisidir.

SEO, web sitelerinin arama motorlarının kriterlerine uygun şekilde düzenlenmesi ve bu çalışmaların sonucunda sitenin sıralamalarda yükselmesinin beklendiği çalışmaların bütününe denmektedir.

Arama motoru optimizasyonu, başlı başına bir planlamadır, stratejidir. Eğer bu stratejinizde başarılı iseniz arama motoru tarafından ödüllendirilerek wen sitenizin sıralamalarında iyileşme görebilirsiniz. Tabi ki burada internet üzerinden satış yapan firmaların ihtiyacı olan E-Ticaret SEO’dur.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEOPix, kurumsal firmalara SEO danışmanlığı veren başarılı bir dijital pazarlama ajansıdır. Bünyesinde barındırdığı başarılı, tecrübeli SEO uzmanları ile birlikte geçmişte büyük firmalara SEO hizmeti verdikleri gibi halen daha çalışmalarına devam etmektedirler. SEO konusunda gerçekten başarılı bir ajans olan SEOPix’in referanslarına seopix.net/markalarimiz sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız, kurumsal bir firma olmanızdan ötürü ciddi, işini bilen ve çalıştığı firmaya sorumluluklarını eksiksiz bir şekilde yerine getiren dijital pazarlama ajansı arıyorsanız SEOPix tam olarak sizin çalışma stilinize uygun bir ajanstır.

Şirketlerin dijitalde yer almaya önem vermesinden zaten yukarıda bahsetmiştik. Durum bu şekilde olunca bu kadar şirkete hizmet vermek için dijital pazarlama ajanslarının da sayısı artması gerekiyordu ve aynen bu şekilde de oldu. Artık internet üzerinde herhangi bir dijital pazarlama aracı(sosyal medya, Google Ads, SEO) için araştırma yaptığınız zaman onlarca hatta yüzlerce dijital pazarlama ajansları çıkmaktadır. İşte SEOPix, bu ajanslardan sıyrılmış, referansları ile kendisini kanıtlamış bir SEO ajansıdır.

SEO’dan Beklentiniz Ne Olmalıdır?

Öncelikle hiçbir SEO ajansı sizlere sıralama garantisi sunamaz. Bu sebepten ötürüdür ki bu şekilde iddialara kanıp hizmet alan firmalar, çalışma sonu hep hüsran olmaktadır. Öncelikle firma sahibi ile görüşülerek beklentiler öğrenilmelidir, bundan sonra SEO ajansları site üzerinde gerekli incelemeleri yaparlar.

Sitenin hali hazırda SEO altyapısı var mı, web tasarım ve altyapı SEO çalışmaları uygulamaya uygun mu gibi birçok kritere bakarak site hakkında ön taslak raporu hazırlarlar ve bunun sonucunda kısa – orta ve uzun vadeli hedefler belirlenir ve ardından çalışmalara başlanır.

SEOPix’in çalışma stili de; SEO çalışmalarına başladıktan sonra belirlenen süre içerisinde herhangi bir yükseliş yaşanmaz ise para iadesi sağlamaktadır. Dikkatinizi çekerim burada sıralama garantisi değil, sıralama yükseliş garantisi sunulmaktadır. SEO çalışmalarında da en sağlıklısı ve olması gereken de budur.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün