Teknoloji

Turhost, Team Blue Bünyesi Altına Giriyor

Herkese selamlar,

Gün içerisinde webrazzi tarafından bir haber yayınlandı. Bu haber içeriği natro firması’nın turhost’u satın aldığı yönündeydi fakat bu durum gerçekte böyle değildi. Durumun gerçek tarafını söyleyecek olursak Team.Blue ekibi, Turhost’u satın alıyor diyebiliriz.

Turhost, webrazzi tarafında yayınlanan haberi fark ederek webrazzi ile iletişimini hızlandırıp konuya açıklık getirdi. Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan Turhost, verdiği hizmete kaldığı yerden aynı ekip ile devam edeceğini belirtti. Webrazzi yazıda revize yaparak natro firmasıyla bir alaka olmadığını ve team.blue ekibi Turhost’u satın aldığını belirtti.

Durumun özetini ve detayına değinmek gerekirse şöyle kısaca özetleyebiliriz.

Geçtiğimiz 2020 yılında natro firması’nın büyük bir hissesini alan Team Blue ekibi, Türkiye ayağını güçlendirmek için önde gelen firmalardan biri olan Turhost ile’de görüşmeler için masaya oturdu.

Bu süreç sonunda 2022 yılından itibaren Turhost, Team Blue bünyesi altında aynı ekibi ve yönetimi ile hizmet vermeye devam edeceğini belirtti. Turhost firmasından gelen açıklama aşağıdaki gibi.

Merhaba,

Bu konuda bir bilgilendirme yapmamız gerekiyor. Natro firmasının Turhost’u satın aldığı haberi tam olarak doğru değil.

Bildiğiniz gibi uluslararası bir hosting firması olan Team.Blue, Natro firmasının çoğunluk hisselerini geçen yıl satın almış idi. 2022 yılı ile birlikte Firmamız da Team.blue firmasının ortak çatısı altına giriyor.

Buradaki farklar şunlar;
– Turhost ve Natro birbirlerinden bağımsız olarak iki farklı firma olarak faaliyetlerine devam ediyor olacak. Müşterilerimize olan kurumsal ve özverili yaklaşımımızda hiç bir değişiklik olmayacak.
– Turhost, aynı kadro ile daha önce vermiş olduğu yüksek kaliteli hosting hizmetine devam edecek.
– Şirket sahiplerimiz 15 yıldır olduğu gibi Turhost bünyesinde Genel Müdür ve Teknik Müdür pozisyonlarında çalışmalarına devam ediyor olacak.

Nitekim webrazzi de haberinde düzeltme yayınladı.

Yani özetle Turhost tarafında şirket sahipliğinin el değiştirmesi dışında bir değişiklik bulunmuyor. Özetle biz bir yere gitmedik, buradayız, sizinleyiz, hizmetlerimizin kalite çıtasını daha da arttırarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz. :)

Turhost Ailesi

Nitekim bu yazının oldukça açıklayıcı olduğunu belirtmek isteriz. 2004 yılından beri sektörde kalitesini kanıtlamış olan Turhost firması, gelecek yıllardada hizmetlerinin çıtasını yükselteceğini ve aynı hizmetin daha iyisi için çalışacaklarını belirtti.

Webrazzi tarafından yayınlanan haber aşağıdaki şekildedir.

https://webrazzi.com/2021/12/27/teamblue-turhost-u-satin-aliyor

 

Turhost firmasına ve çalışanlarına gelecek yıl başarılar diliyorum. Türkiye’nin lider firma konumunu koruyacağından tüm müşterileri emin görünüyor. Türkiye’nin en iyi hosting firmaları listemizde de 1. sırayı Turhost almakta.

İlgili yazıyı incelemek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

https://tahamumcu.com.tr/en-iyi-hosting-firmalari-2021/


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün