Instagram Hikayelerde Uzun Video Nasıl Paylaşılır?

Instagram hikayeler kısmında 24 saat içinde silinecek olan videolar 15 saniyeden uzun paylaşılması mümkün olmuyor. Teoride durum hala aynı fakat videoyu uzun olarak paylaşmak bir nevi daha basit . Anlatacağım bu yöntem ile uzun bir video paylaşmak için zor olmayacak ve tek bir hareketle uzun bir video paylaşmış olacaksınız.

Yeni gelen instagram güncellemesi ile birlikte iki yöntemle uzun video paylaşabiliyorsunuz. Mantık ise şu şekilde, videolar gene 15 saniye fakat doğru sıra ile parçalara bölünmüş şekilde hikayeler oluşturmak mümkün.

İlk yöntem ile uygulama içi kameradan parmağınızı kameradan çekmeden video kaydına devam ederseniz eğer kesinti olmuyor. İstediğiniz sürede kayıta devam edebilirsiniz. Parmağınızı çektiğiniz vakit video otomatik olarak doğru sıra ile 15 saniyeler bölünüp parça parça hikayede yayınlanıyor.

İkinci yöntem ise maalesef 60 saniye 4 parça video yayınlanabiliyor. Bunun için önceden çekmiş olduğunuz hali hazırda telefonunuzda olan videoyu yüklüyorsunuz. 4 parçaya bölünerek ayrı ayrı yayınlanıyor.

Instagram hikayeler kısmında bu yöntemler ile uzun video paylaşabilirsiniz.

One Comment

  1. Caner Reply

    Bu yöntem çok iyi oldu, videolar sürekli yarım kalıyordu. Şu boomerangın süresinide biraz uzatırlarsa harika olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir