Güncel Bilgilendirme: Yeni yılda yeni yazılar ve yeni tasarım ile tahamumcu.com.tr

Nasıl Yapılır?

Whatsapp’ta Sizi Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Atılır?

Whatsapp’ta biri sizi engellediyse bildiri gönderseniz bile ona gitmez. Bu yüzden kimi zaman bu sinir bozucu olabilir. İlk olarak sizi engellemiş olan birine neden bildiri göndermek isteyebilirsiniz, ne demeli bilinmez ama gene de buna gereksinim duyabilirsiniz. Haksız yere engellendiğinizi düşünüyorsanız kesinlikle bu yöntemi deneyip gönderdiğiniz ilk mesajda kendinizi muntazam bir halde ifade etme yöntemini deneyebilirsiniz.

Yöntem şu şekilde;

Biri sizi engellediyse en önce Whatsapp hesabınıza girin ve ayarlar – hesap – hesabımı sil yöntemini deneyin. Bu yöntem hesabınızı silinmiş olduğu benzer biçimde ek olarak bu şekilde bir hesap artık olmadığı için karşı taraftan engeli de siler.

Bu yöntemi kullanmadan ilkin Whatsapp yedeğinizi tam olarak alın. Mesajlar, fotoğraflar ve videolar haricinde herhangi birşey silinmez. Yedeğinizi alınız. Geri yüklemek için mühim.

Aslen bu yöntem bir güvenlik açığı benzer biçimde görünüyor. Zira birini engellemek isteyen şahıs kendi kendine fikrini değiştirene kadar bunu asla birşeyin değiştirememesi gerekir. Bu yöntem hakkında görüşlerinizi bizlere iletin.

Related posts
Nasıl Yapılır?

Ubuntu OpenSSH Server Kurulumu Nasıl Yapılır?

Nasıl Yapılır?

WordPress Random Post Nasıl Gösterilir?

Nasıl Yapılır?

Blog Açmayı Düşünüyor musunuz?

Nasıl Yapılır?

e-Devlet Üzerinden İcra Dosya Sorgulaması Nasıl Yapılır?

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir