Whatsapp’ta Sizi Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Atılır?

Whatsapp’ta biri sizi engellediyse bildiri gönderseniz bile ona gitmez. Bu yüzden kimi zaman bu sinir bozucu olabilir. İlk olarak sizi engellemiş olan birine neden bildiri göndermek isteyebilirsiniz, ne demeli bilinmez ama gene de buna gereksinim duyabilirsiniz. Haksız yere engellendiğinizi düşünüyorsanız kesinlikle bu yöntemi deneyip gönderdiğiniz ilk mesajda kendinizi muntazam bir halde ifade etme yöntemini deneyebilirsiniz.

Yöntem şu şekilde;

Biri sizi engellediyse en önce Whatsapp hesabınıza girin ve ayarlar – hesap – hesabımı sil yöntemini deneyin. Bu yöntem hesabınızı silinmiş olduğu benzer biçimde ek olarak bu şekilde bir hesap artık olmadığı için karşı taraftan engeli de siler.

Bu yöntemi kullanmadan ilkin Whatsapp yedeğinizi tam olarak alın. Mesajlar, fotoğraflar ve videolar haricinde herhangi birşey silinmez. Yedeğinizi alınız. Geri yüklemek için mühim.

Aslen bu yöntem bir güvenlik açığı benzer biçimde görünüyor. Zira birini engellemek isteyen şahıs kendi kendine fikrini değiştirene kadar bunu asla birşeyin değiştirememesi gerekir. Bu yöntem hakkında görüşlerinizi bizlere iletin.

tahamumcu

Önceki Yazı

Whatsapp Otomatik Dosya İndirme Nasıl Kapatılır?

Sonraki Yazı

Instagram Hikayelerde Uzun Video Nasıl Paylaşılır?

4 Comments

  • Bu aslında alenen güvenlik açığı. Her telefon numarasına bir id vermek bu kadar zor bir şey mi? Benim için faydalı bir bilgi oldu. Teşekkürler.

  • Ay çok teşekkür ederim bunu denedim oldu.. Gerçekten işe yarıyor..

  • Ben kaç defa denedim fakat olmadı hala engelljyim

  • Teşekkürler denedim oldu başarili bir yazi 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir