Galaxy S20 Plus 5G Tasarım ve Özellikleri

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yakın vakit içinde tanıtılması planlanan Samsung’un yeni modeli Galaxy S20 Plus 5G modelinin gerçek bir görüntüsü sızdı. Daha ilkin de özelliklerinden bazıları sızmıştı. Gelin Samsung’un yeni modeli Galaxy S20 Plus 5G ile ilgili bilgileri derleyelim. İlk ilkin söylenmesi ihtiyaç duyulan bu seriden 3 cihazın tanıtılacak olması. Hepsinin bazı özelliklerinin değişik olması umut ediliyor.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G

Cihazın sızan gerçek görüntüsünde arka bölümde 4 kamera görüntüleniyor. Bununla beraber ekranın gene 2,5D olacağı kesin. Samsung’un telefonlarının çoğunda kullandığı ekran özelliği bu fakat Galaxy S20 Plus 5G’de kavisler eskiye nazaran oldukça keskin değil. Daha yumuşak bir tasarıma haiz olduğu söylenebilir.

 

Kameralara detaylı şekilde bakalım. Ultra geniş, telefoto ve makro lens ile beraber 1.8μm sensöre haiz ikinci kamera düşük ışık performansını arttırmak için kullanılacak. Performans mevzusunda hemen sonra ortaya çıkmış olduğu vakit Dxomark kontrol neticelerini inceleyeceğiz.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G modelinin ABD modelinde işlemci olarak Snapdragon 865 kullanılacağı söyleniyor. Bu şekilde bir fark yapıldıysa muhtemelen doğuda çıkacak modeller için Exynos işlemci kullanılabilir. Ram seçeneklerinin ise 8 ile 12 Gb içinde değişmesi umut ediliyor. 3 değişik modelde minimum iki değişik ram seçeneği umut ediliyor.

Depolama alanına bakacak olursak gene 128 ile 256Gb olacağına kati gözüyle bakılırken 12Gb modelde 512 Gb seçeneğin olabileceği de sızıntılar içinde içeriyor. Telefonun tanıtılmasıyla beraber daha detaylı data vereceğiz.

Editör Önerisi:  Xiaomi Mi Mix 4’ün Kamera Sensörünün Bilgileri Belli Oldu
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir