Güncel Bilgilendirme: Yeni yılda yeni yazılar ve yeni tasarım ile tahamumcu.com.tr

Mobil

En İyi Android Telefonlar Sıralaması Haziran 2019

Temmuz ayına girdik ve Haziran’ın en iyi Android cihazları gösterildi. Antutu’nun resmi sitesine yansımasa da önemli değişimler var ve siteye de yakın süre içinde kontrol sonuçları aktarılacaktır diye düşünüyoruz. İlginç sonuçlardan birazdan bahsedeceğiz.

Antutu sitesi resmi sonuçları

Yukarıdaki sıralama son sonuçların yansımadığı ve yazının yayınlandığı tarihte güncel olan sıralama ve burada OnePlus 7 Pro listenin başlangıcında fakat önemli olan bu değil almış olduğu puan 373953 puan olan bu cihaz yeni testten 368307 puan alabilmiş. Bunun sebebi antutu güncellemesi olabilir.

İşte yeni sıralama;

Haziran 2019 en iyi Androidli telefonlar

Listenin ilk esnasında Nubia Red Magic 3 (muhtemelen Türkiye’de asla göremeyeceğimiz telefon) var. İkinci sıraya baktığımız süre Black Shark Helo modeli yani 2. model, Xiaomi’nin oyuncu telefonu olarak tanıtıldı. 3. sırada Mi 9 var ve bu Mi 9’un Explorer Edition olduğu söyleniyor fakat bir üstteki genel listeye baktığınız süre bu modelin niçin listede olmadığını anlayamıyoruz.

Bunun yanında listeler içinde Xiaomi için de bir karmaşa var. En güncel Haziran 2019 sonuçlarında doğrusu üstteki görsele baktığımız süre Mi 9’u yani temel sürümü 4. sırada görüyoruz. Şuan antutu üstünde yer edinen sonuçlara bakılırsa doğrusu ilk görsele baktığınız süre Mi 9’un Black Shark modelinden daha fazlaca puan aldığını görmüş olacaksınız… Burada garip bir durum söz konusu. Bakalım nasıl bir değişim yansıyacak.

Samsung’un son amiral gemilerinin listenin sonunda yer alması elbet boşuna para verdiğiniz manasına gelmiyor. Samsung’un malzeme kalitesi daha yüksek.

Related posts
Mobil

Apple iPhone 11’in bataryasını büyütecek mi?

Mobil

Xiaomi Mi Mix 4’ün Kamera Sensörünün Bilgileri Belli Oldu

Mobil

iPhone’larda büyük açık ortaya çıkarıldı

Mobil

Huawei 9.1 Güncellemesini Yayınladı!

8 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir