Mobil

En İyi Android Telefonlar Sıralaması Haziran 2019

Temmuz ayına girdik ve Haziran’ın en iyi Android cihazları gösterildi. Antutu’nun resmi sitesine yansımasa da önemli değişimler var ve siteye de yakın süre içinde kontrol sonuçları aktarılacaktır diye düşünüyoruz. İlginç sonuçlardan birazdan bahsedeceğiz.

Antutu sitesi resmi sonuçları

Yukarıdaki sıralama son sonuçların yansımadığı ve yazının yayınlandığı tarihte güncel olan sıralama ve burada OnePlus 7 Pro listenin başlangıcında fakat önemli olan bu değil almış olduğu puan 373953 puan olan bu cihaz yeni testten 368307 puan alabilmiş. Bunun sebebi antutu güncellemesi olabilir.

İşte yeni sıralama;

Haziran 2019 en iyi Androidli telefonlar

Listenin ilk esnasında Nubia Red Magic 3 (muhtemelen Türkiye’de asla göremeyeceğimiz telefon) var. İkinci sıraya baktığımız süre Black Shark Helo modeli yani 2. model, Xiaomi’nin oyuncu telefonu olarak tanıtıldı. 3. sırada Mi 9 var ve bu Mi 9’un Explorer Edition olduğu söyleniyor fakat bir üstteki genel listeye baktığınız süre bu modelin niçin listede olmadığını anlayamıyoruz.

Bunun yanında listeler içinde Xiaomi için de bir karmaşa var. En güncel Haziran 2019 sonuçlarında doğrusu üstteki görsele baktığımız süre Mi 9’u yani temel sürümü 4. sırada görüyoruz. Şuan antutu üstünde yer edinen sonuçlara bakılırsa doğrusu ilk görsele baktığınız süre Mi 9’un Black Shark modelinden daha fazlaca puan aldığını görmüş olacaksınız… Burada garip bir durum söz konusu. Bakalım nasıl bir değişim yansıyacak.

Samsung’un son amiral gemilerinin listenin sonunda yer alması elbet boşuna para verdiğiniz manasına gelmiyor. Samsung’un malzeme kalitesi daha yüksek.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

9 Comments

  1. Sony listelerde hiç yer almıyor fakat Xperia 1 kullanıcısı olarak gayet memnunum ve piyasadaki çoğu telefondan daha iyi olduğuna eminim.

  2. Normalde 10 kişiye sorsanız Xiaomi veya Huawei diyecektir, fakat pazar olarak gene samsung önde, bazı platformlarda, huawei hakkında olumsuz yorumlar aldım. Ekran sararması gibi, Xiaomi ise parça sıkıntı mevcut, yeterli desteği şu an için veremiyor. Mantıklısı samsung’dan şaşmamak.

  3. Huawei markasının son zamanlardaki ambargo olayı aşırı değer kaybetmesine neden oldu. Gerçekten bu amerikalılar işi biliyor. markayı değersizleştirmeye çalışıyorlar.

  4. Teşekkürler bilgi için

  5. Samsung note5 kullanıyorum ve not serisinde 5i hiç önermiyorum. Telefonun iç kanerlarında boya atması oluşuyor Bunu bir çok note 5 kullanıcılarından duyabilirsiniz.

  6. Huawei ambargo konusundan kurtulabilirse listede hızlı bir şekilde yükselecek gibi görünüyor.

  7. yeni bir android telefon almak isteyenler için gerçekten yararlı bir makale olmuş.

  8. samsungun pazar payı gittikçe daralıyor şirketin artık büyük yenilikler ile gelmesi şart

  9. Fiyat performans açısından en mantıklı telefon hangisi sizce?

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Mobil