Mobil

Android Cihaza Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme

Android markette yer edinen ücretli uygulamaları ücretsiz indirme “free store” uygulaması ile ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulama ücretli uygulamaları indiriyor, bu işin mantığı nedir, indirebilirsiniz? Yazımızın devamında bunlara değineceğim.

İlk olarak sizlere “free store” uygulamasından söz edeceğim. Bu uygulama Google Play’deki ücretli uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirmenize destek olacak. Ilk olarak uygulamayı bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Uygulama telefonunuzda kurulduktan sonrasında şu adımları gerçekleştirmelisiniz.

  • Google Play’e giriş yapın.
  • Google Play’de ücretli herhangi bir uygulamayı seçin.
  • Uygulamayı indirme kısmına ulaştıktan sonra yukarıda paylaşma kısmı var. Ona tıklayıp paylaş diyeceksiniz.
  • Paylaş dedikten sonrasında karşınıza ne ile paylaşmak istediğinizi soran bir ekran çıkacak. Siz de oradan “free store” uygulamasını seçeceksiniz.
  • Free store uygulamasını seçtikten sonrasında sizi uygulamayı indirebileceğiniz bağlantının yeer almış olduğu bir yere götürecek.
  • Son olarak sayfada download dediğiniz süre uygulama inmeye başlayacaktır.

Ücretli uygulamaları bu şekilde parasız indirebilirsiniz. Sadece sizlere önerim büyük boyutlu uygulamaları indirip boşuna süre kaybetmeyin. Şu sebeple boyutu büyük olan uygulamalar çalışmıyor. En oldukça 200-300 MB boyutunda dosyalar indirin. Onların çoğunu çalıştırıyor. İlk indirme deneyiminizi bizimle paylaşır mısınız?


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

2 Comments

  1. Aslında ücretli uygulamaları, ücretsiz yükleme taraftarı değilim ancak sadece bir kere kullanacağımız bir program için ücret ödemek rahatsız edici oluyor. güzel yazı elinize sağlık.

  2. Uygulama sorunsuz bir şekilde indi açıldı ama playstoreda paylaş butonuna basınca çıkan araçlar arasında yoktu ben mi yanlış yaptım uygulamamı hatalı

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Mobil