Bitcoin Haberleri

Ethereum yatırımcısı 7 bin doları, 27 milyon dolar yaptı

Kullanım alanı olan kripto paraların uzun vadede ne kadar büyük kazançlar getirdiğine yönelik bir örnek de yılbaşı gecesi yaşandı. 2014 ICO’suna katılan bir Ethereum yatırımcısı, o günden bu yana ETH’lerini satmadan tutmayı başardı. ICO günlerinde Ethereum’un fiyatı yaklaşık 0.30 dolardı.

Yılbaşı gecesi 27 milyon dolarlık wstETH’ye çevirdi

8 yıl sonra ise elindeki Ether’leri wstETH’ye dönüştürme kararı alan bu kişi işlem yapınca, zincir üstü veri takip platformu Lookonchain’in radarına girdi. Lookonchain’den gelen bilgilere kullanıcı 22 bin 340 adet Ethereum’u 20 bin 544 adet wstETH’ye çevirdi.

“Lido staked Ether”in, “wrapped” yani sarmalanmış bir versiyonu olan wstETH, stETH’ye göre Uniswap ve MakerDAO gibi DeFi protokollerinde daha iyi bir entegrasyon sağlıyor. Bilindiği üzere stETH de, Ether’in Lido Finance tarafından 1’e 1 oranda desteklenen bir versiyonu durumunda…

Haberin yazıldığı dakikalarda Ether, yaklaşık 1250 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün