Bitcoin Haberleri

Türk Kripto Para Borsası THODEX Çalışanlarından Haber Alınamıyor: Kullanıcılar Mağdur

Türkiye’deki bilindik kripto para borsalarından bir tanesi olan THODEX’te garip vakalar yaşanıyor. Kullanıcılardan gelen bildirimlere gore borsa, bilhassa de para çekme ve geçirme işlemelerini durdurmuş durumda. Pek oldukça şahıs, borsanın battığını düşünüyor.

Hemen Binance Refenras koduyla üye olun ve kazanmaya başlayın.

Türkiye’de etken olarak kullanılmakta olan ve kısa bir süre ilkin de yatırımcılara 2 milyon tane Dogecoin dağıtma sonucu alarak sesini duyurmayı başaran THODEX adlı Türkiye merkezli kripto para borsasında bazı acayip vakalar yaşanıyor. Toplumsal medyada paylaşım meydana getiren borsa kullanıcılarına gore THODEX, kullanıcılarını mağdur etmeye başlamış durumda. Bilhassa de para çekmek isteyen kullanıcılar, hesaplarına hiçbir şekilde müdahale edemiyorlar.

Toplumsal medyada meydana getirilen paylaşımlara gore THODEX, Dogecoin‘de yaşanmış olan yükselişlerin peşinden problem çıkarmaya başladı. Kullanıcılar, THODEX borsasındaki paralarını değişik borsalara geçirme etmek istediklerinde, borsada kesintiler yaşandığını ve THODEX’in işlemlere izin vermediğini söylerken, 2 milyon Dogecoin kampanyasının kripto para borsasını batırmış olabileceği düşünülüyor.

Hemen Binance Refenras koduyla üye olun ve kazanmaya başlayın.

Kullanıcılar, Polis nezaretinde THODEX merkezine gitmiş

Anlaşılan o ki THODEX borsasında yaşanmış olan kriz, kullanıcıları çileden çıkarmış durumda. Bundan dolayı yukarıdaki Twitter paylaşımlarında da görebileceğiniz suretiyle bazı kullanıcılar, paralarını kurtarabilmek için polis eşliğinde THODEX’in merkezine gittiklerini sadece söz mevzusu merkezde hiçkimsenin olmadığını ifade ediyorlar. Türkiye’de kripto para denildiği süre akıllara gelen web fenomenleri de THODEX ile ilgili binlerce ileti almaya başladıklarını yazıyorlar.

Hemen Binance Refenras koduyla üye olun ve kazanmaya başlayın.

THODEX’in web sitesine baktığımızda, borsadaki işlemlerin olağan şekliyle devam ettiklerini görüyoruz. Sadece şirket dün resmi Twitter hesabından bir izahat yaparak, Dogecoin işlemlerinde bakım emek vermesi bulunduğunu, çalışmaların tamamlanmasıyla geçirme işlemlerinin gerçekleştirilebileceğini açıkladılar. Bu açıklamaya kimsenin cevap veremiyor oluşu dikkatlerden kaçmazken kullananların da hala geçirme yapamıyor oluşu, THODEX ile ilgili iddiaları daha da kaygı verici boyutlara taşıyor.

THODEX’in mevzuyla ilgili tarafımıza yapmış olduğu açıklamalar şöyleki

Türkiye’nin en büyük ve ilk global lisanslı kripto para borsası THODEX olarak, yatırım güvenliği, kaliteli hizmet ve kullanıcı deneyimini devamlı ön planda tutan bir anlayışla çalışıyoruz. Kullanıcılarımıza dünya genelinde kripto para deneyimi sunuyor, üstün satın alan memnuniyetini sağlamak amacıyla lüzumlu yatırım ve iletişimi devamlı önceliklendiriyoruz.

Bu kapsamda, Borsamızda Dogecoin yatırma ve çekme işlemleri bir süreliğine bakıma alınmıştır. Bakımın tamamlanmasının peşinden kullanıcılarımız işlemlerini sorunsuz bir halde gerçekleştirebilecektir. Bakım sürecindeyken geçirme anında problem yaşanması durumunda ise coin’ler kullanıcılarımızın hesaplarına geri yatırılmaktadır.

Bunun haricinde Borsamızda genel bir problem yaşanmamaktadır. Tüm işlemler güvenilir ve sorunsuz şekilde devam etmektedir. Kullanıcılarımızdan ve kıymetli basın mensuplarından, Borsamız aleyhinde negatif idrak yaratmaya yönelik mesnetsiz ve maksatlı iddialara saygınlık etmemelerini önemle rica ederiz.

Hemen Binance Refenras koduyla üye olun ve kazanmaya başlayın.

Twitter’da mevzuyla ilgili meydana getirilen bazı paylaşımlar şöyleki


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tam da piyasaların bu kadar kızgın ve takipçilerinin de bir hayli o kadar endişeli olduğu zamanda yapılması çok yanlış olmuş, ki bu tür haberlerden sonra da kötü bir izlenim bırakacak.. Çok büyük bir etkisi olacağını düşünüyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün