Wordpress Tema

En İyi 20 WordPress Teması 2020

WordPress siteniz için bir tema seçmek, hosting seçmeye benzerdir. Bir seçim yapmadan önce vakit ayırıp ihtiyacınız olan şeyleri düşünmek istersiniz. Bununla beraber, pazardaki özgür temaların geniş seçimi – hem WordPress Tema Dizini hem de üçüncü taraf siteleri – seçeneklerinizi en iyilere daraltmayı zorlaştırıyor.

Kesinlikle size siteniz için mevcut tüm temalara bakmamıza karşın, internet üzerinden en iyi ücretsiz WordPress temalarının bazılarını vurgulayabiliriz. Seçimlerimiz size çeşitlilik ve işlevsellik sunuyor. E-ticaret, haberler, iş dünyası ve fotoğraf da dahil olmak suretiyle bu listedeki herhangi bir niş için temalar bulabilirsiniz.

Bu yazıda, uygun temanın seçiminin önemini tartışacağız. O vakit 2020’de WordPress siteniz için düşünmek isteyebileceğiniz 20 temaya bir göz atalım. Haydi o zaman Başlayalım!

En İyi 20 WordPress Teması – 2020

1- Sydney

Sydney, şirketlere veya serbest çalışanlara müthiş bir çevrimiçi varlık oluşturmak için hızlı bir yol sağlayan güçlü bir iş temasıdır. Sydney, Elementor ile tam uyumlu olmasının yanında tüm Google Fonts yazı tiplerine erişim, tam renk kontrolü, yerleşim kontrolü, logo yükleme, tam ekran kaydırıcı, üst kısım görseli, yapışkan menü gibi birçok özelleştirme olanağı getirir. Ayrıca Sydney ilgi çekici bir ön sayfa oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm yapım bloklarını sağlar.

Son güncelleme: 7 Ocak 2020

Etkin kurulumlar: 100.000+

2  – Hestia

Hestia profesyoneller için modern bir WordPress temasıdır. Yaratıcı şirketler, küçük şirketler (restoranlar, düğün planlayıcılar, spor/sağlık mağazaları), girişimler, kurumlar şirketler, çevrimiçi ajanslar ve firmalar, portföyler, e-ticaret (WooCommerce) ve serbest çalışanlar için idealdir. Çok amaçlı tek sayfalı bir tasarıma, bileşenlerle güçlendirilmiş alt kısma, blog/haberler sayfasına ve temiz bir görüntüye sahiptir. Flat, Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map ve Elementor Page Builder ile uyumludur. Duyarlı bir temadır. WMPL destekler, retina için hazırdır, SEO dostudur ve tasarım için Material Kit kullanmaktadır.

Hemen İndir

 

3 – ColorMag

ColorMag duyarlı, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir. https://themegrill.com/support-forum/ adresinden ücretsiz destek alabilir ve https://demo.themegrill.com/colormag/ adresinden demo kurulumunu inceleyebilirsiniz.

Hemen İndir

 

4 – MH Magazine Lite

MH Magazine lite, modern çevrim içi dergiler, dinamik haber siteleri, profesyonel bloglar ve diğer editoryal web siteleri için en popüler ücretsiz, duyarlı dergi, haber, gazete ve blog WordPress temalarından biridir. Bu ücretsiz dergi teması, uluslararası haberler, siyaset, yaşam tarzı, moda, iş, spor, araçlar, seyahat gibi konular için mükemmel şekilde uygundur. Daha müthiş özelliklere, esnek özel bileşenlere ve web sitenizi özelleştirmek için kullanışlı seçeneklere erişmek isterseniz MH Magazin ücretli sürümüne geçebilir ve web sitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. MH Themes web sitesinde bu dinamik dergi WordPress temasıyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Editör Önerisi:  WordPress 5.0 Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

Hemen İndir

 

5 – The NewsMag

The NewsMag wordpress tasarımı, Magazin ve Haber siteleri oluşturma konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmiş özellikler sunuyor. Bu görünüm aynı şekilde Blog ve Bireysel siteler için de ideal. Bu Tasarımla, WordPress ortamında kullanılabilir bütün değişiklikleri bir arada yapabilirsiniz. Son Yazılar, Ana Başlık, Özel Sosyal Medya Menüsü gibi birçok özellikleri var. Magazin tasarımının bütün özelliklerini Bileşenler vasıtasıyla belirleyebilirsiniz. Bu site tasarımının bir örneğini görmek için https://demo.napitwptech.com/the-newsmag/ bağlantısını ve ücretsiz destek için https://support.napitwptech.com/forums/forum/the-newsmag/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Hemen İndir

 

6 – BlogMagazine

Birçok özelleştirme seçenekleri ile basit ve temiz WordPress ücretsiz blog ve dergi tarzı tema. Bu tema, widgetize ana sayfası, cusomizer ayarları ve widget, SEO dostu, UI/UX optimzed tema için birden fazla sekme seçenekleri ile blogger, onine haber/dergi web sitesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tema dergi ve bloglar için esas olarak geçerlidir. Herhangi bir destek gerekiyorsa o zaman URL’ye basın https://dinesh-ghimire.com.np/forums / üzerinde demo kontrol edin https://demo.dinesh-ghimire.com.np/?name=BlogMagazine belgeler için bu bağlantıyı tıklayın http://docs.dinesh-ghimire.com.np/blogmagazine

Hemen İndir

7 – Flash

Flash istediğiniz her türlü site için işlerinizi görebileceğiniz çok yönlü ücretsiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. ThemeGrill Demo Importer eklentisi ile önceden hazırlanmış demo sitelerden birini kolayca içeri aktarıp bir başlangıç yapabilirsiniz. Tema Flash araç kiti ve SiteOrigin Page Builder eklentisi ile tamamen uyumludur ve bu da temayı daha kullanıcı dostu ve kolay hale getiriyor. Ayrıca tema birden çok blog yerleşimi, WooCommerce desteği, bir çok başlık stili ve çoklu renk seçenekleri vb özelliklerle beraber geliyor.

Son güncelleme: 14 Temmuz 2019

Etkin kurulumlar: 30.000+

WordPress sürümü: 4.9 ya da daha fazlası

8 – Llorix One Lite

Llorix One Lite, düz ve temiz bootstrap tabanlı tasarımı ve zarif bir paralaks efekti ile birlikte ücretsiz ve güzel bir tek sayfa iş WordPress temasıdır. Her türlü kişisel işletme veya girişim mobil uygulaması için kullanılabilen basit, minimal ve modern bir görünüm sağlar. En iyi şekilde sadeliği ve zerafeti teşvik eden, açılış sayfasında tam ekran giriş görseli, düğmeler ve simgeler içeren mavi ve turuncu görünümleri bulunur. Tema, e-ticarete hazır (WooCommerce uyumlu), WPML, bbPress, Photo Gallery Grid,Contact Form 7,Meta Slider,SiteOrigin Page Builder, JetPack uyumlu ve SEO dostu olan duyarlı bir blog bölümü sağlar. Bunu işiniz, girişim dükkanınız, ajansınız, kurumsal web siteniz veya fotoğraf portfolyonuz için kullanabilirsiniz.

Son güncelleme: 23 Şubat 2018

Etkin kurulumlar: 10.000+

WordPress sürümü: 3.3.0 ya da daha fazlası

9 – Spacious

Spacious bolca ilgi ve sevgi ile kodlanmış ve tasarlanmış, duyarlı, çok amaçlı, beyaz alanı güzen kullanan harika bir temadır. İşiniz için, portfolyonuz, blogunuz ya da istediğiniz her türlü siteniz için kullanabilirsiniz. Dört tane sayfa düzeni, iki tane sayfa şablonu ve dört blog görünümü ile, 13 bileşen alanı, kurumsal şablona özel beş özel bileşeni, harikulade kaydırağı, sitenize ve logonuza uyum sağlaması için birincil renk seçimi, kutulu ve geniş düzen, açık ve koyu renk giydirmeleri, çeviriye hazır olması ve daha bir çok özelliği ile tam size göredir. https://themegrill.com/support-forum/ adresinden ücretsiz destek alabilir ve https://demo.themegrill.com/spacious/ adresinden örnek siteyi inceleyebilirsiniz.

Son güncelleme: 28 Ocak 2020

Etkin kurulumlar: 70.000+

10 – Virtue

Virtue teması, tonlarca seçenekle son derece çok yönlü, özelleştirilmesi kolay ve harika özelliklerle dolu. Temiz, modern tasarım html5 ve css3 ile üretilmiştir ve tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olmak için Bootstrap’ın güçlü duyarlı çerçevesini kullanır. Virtue , geniş ve tam genişlikli bloklar için destek dahil olmak üzere yeni WordPress blok editörü (Gutenberg) için tam desteğe sahiptir. Harika bir çevrimiçi mağaza tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlarla tamamen e-ticaret (Woocommerce) hazır. Çok yönlü tasarım, herhangi bir işletme, çevrimiçi mağaza, portföy veya kişisel site için mükemmeldir. Virtue’i , ev düzeni, kaydırıcılar, özel yazı tipleri gibi şeyleri ayarlayabileceğiniz ve herhangi bir CSS yazmadan görünümünüzü tamamen özelleştirebileceğiniz güçlü bir seçenekler paneliyle oluşturduk. Bu temayı kullanarak oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu seveceksiniz. Erdem Kadence RES tarafından inşa edildi ve tasarlandı.

Son güncelleme: 18 Eylül 2019

Etkin kurulumlar: 50.000+

11 – Optimizer

Optimizer, çok sayıda güçlü özelliğe sahip, çok amaçlı bir temayı özelleştirmek kolay. Bu tema, herhangi bir koda dokunmanıza gerek kalmadan her öğeyi Canlı olarak özelleştirmenizi sağlar. Tema 2 site düzeniyle birlikte gelir: Tam genişlik ve kutulu, Güzel görüntü kaydırıcısı, kolay Logo yükleme, 600+ Yazı Tipi, güçlü tema seçenekleri, Özel CSS Alanı ve çok sayıda Renk seçeneği. Optimize edici, HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş% 100 duyarlı, SEO dostu, mobil optimize edilmiş ve retinaya hazır. Çevirisine hazır, WooCommerce, bbPress, Mailchimp, İletişim Formu 7 için hazır. Tema, hız ve daha hızlı sayfa yükleme süresi için titizlikle test edilmiş ve optimize edilmiştir ve güvenli ve temiz bir koda sahiptir. Açılış Sayfaları, küçük işletme, portföy, fotoğraf, kurumsal, kişisel ve e-ticaret web siteleri gibi her tür web sitesi için mükemmeldir.

Son güncelleme: 17 Ocak 2020

Etkin kurulumlar: 10.000+

12 – IsleMag

Islemag duyarlı, düz, minimalist, SEO dostu, Retine hazır, Bootstrap ile geliştirilmiş, sosyal bağlantıları olan, modern ve temiz ücretsiz bir WordPress temasıdır. Özellikle teknoloji dergileri, haber siteleri, medya siteleri, kişisel moda blogları ve fotoğrafçılık için idealdir. 2016 yılında yayınlanmış olup Google AdSense bannerları, bir magazin ana sayfa şablonu, özel arka planlar, filtreli kategoriler, etiketler, kutulu düzen ve canlı özelleştirici ile dolu doludur. IsleMag, WPML, Photo Gallery Grid, Contact Form 7, WP Product Review, SiteOrigin Page Builder ve Jetpack ile uyumlu, en üst seviyede özelleştirilebilir ve çeviriye hazır bir temadır.

Son güncelleme: 29 Kasım 2018

Etkin kurulumlar: 8.000+

WordPress sürümü: 4.0 ya da daha fazlası

13 –Corporate Plus

Corporate Plus, profesyonel görünümlü çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kullanıcının temayı kolayca özelleştirmesine yardımcı olan birçok tema seçeneğine sahip basit, çekici ve duyarlı bir temadır. Kurumsal artı tema da tek sayfalık hazır bir temadır, bu temayı tek sayfalık sitelerde de kolayca tasarlayabilirsiniz. Bölüm, servis bölümü, paralaks bölümü, blog bölümü ve iletişim bölümü hakkında benzersiz kaydırıcı bölümü içerir. Ayrıca, bu tema altbilgi widget’ları, tam ekran ve duyarlı kaydırıcı, yapışkan menü ve çok daha fazlası var. Corporate Plus WooCommerce uyumlu bir temadır, artık ürünlerinizi çevrimiçi olarak kolayca satabilirsiniz. Bu tema tamamen widget’landırılmıştır, bu nedenle kullanımı daha kolaydır. Demo içeriği yükleyerek başlamak istiyorsanız, Acme Demo Kurulum eklentisi aracılığıyla erişilebilir. Kod / kurulum, yapıda sunulan çeşitli kancalarla özelleştirilebilir ve genişletilebilir. Bu, sitelerini renklendirmek isteyen herkes için ideal WordPress temasıdır. Bu tema çocuk temasına hazır, çapraz tarayıcı uyumlu, duyarlı ve SEO dostu bir temadır.

Destek Forumu: https://www.acmethemes.com/supports/

Demo: http://www.demo.acmethemes.com/corporate-plus/

Son güncelleme: 11 Kasım 2019

Etkin kurulumlar: 3.000+

PHP sürümü: 5.6.20 ya da daha fazlası

14 – One Page Express

One Page Express dakikalar içinde sürükle bırak yaparak bir web sitesi oluşturabileceğiniz harika bir WordPress temasıdır. Önceden tasarlanmış bir ana sayfa ve kullanıma hazır 30’un üzerinde içerik bölümleri ile kolayca özelleştirilebilir. Ayrıca bir çok özelleştirme seçeneği (video arka plan, slayt gösterisi arka plan, üst bölüm içerik tipleri vb.) harikulade, eşsiz bir tek sayfalık web sitesini kısa sürede oluşturmanıza yardım eder.One Page Express duyarlı tasarıma sahip olduğundan, kutudan çıktığı gibi mobil cihazlarda da çalışır durumdadır.

DEMO: http://onepageexpress.com/#demos

Son güncelleme: 15 Kasım 2019

Etkin kurulumlar: 30.000+

WordPress sürümü: 4.9 ya da daha fazlası

15 – Edge

Edge, Theme Freesia tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir Duyarlı Blogger WordPress Temasıdır. Edge basit, temiz, blog odaklı ve netlik için tasarlanmıştır. Ayrıca, Customizer kullanarak birçok seçenekle çeviri için hazır ve kolayca özelleştirilebilir. Bize ulaşın şablonu, galeri şablonu, widget’lar ve kenar çubuğu oluşur. Https://tickets.themefreesia.com/ adresinden ücretsiz destek alın ve https://demo.themefreesia.com/edge adresinden demo sitesini görüntüleyin.

Son güncelleme: 14 Aralık 2019

Etkin kurulumlar: 9.000+

WordPress sürümü: 5.0 ya da daha fazlası

PHP sürümü: 5.6 ya da daha fazlası

16 – Shop Isle

Bootstrap üzerine inşa edilmiş WooCommerce mağazanız için en iyi ücretsiz tema ShopIsle’dır. Esnekliği sayesinde ShopIsle ayrıca tek sayfalık kurumsal siteler için de kullanılabilir. Tam ekran görseller, paralaks efekti, duyarlı blog bölümü, e-ticarete hazır altyapısı, WPML çoklu dil desteği, fotoğraf galerisi ızgarası, iletişim formu, meta kaydırağı, SiteOrigin sayfa oluşturucusu, JetPack uyumlu ve SEO destekli. Basit, minimal ve şık stili ile tekstil, elektronik veya her türlü mağaza için idealdir.

Son güncelleme: 14 Eylül 2019

Etkin kurulumlar: 30.000+

17 – TheFour Lite

TheFour blogcular, tasarımcılar ve işletmeler için güzel, yaratıcı ve duyarlı bir temadır. Duyarlı tasarım, retinaya hazır varlıklar, etkileyici kahraman resmi, özel logo, sayfa şablonları ve çeviriye hazır kod içerir.

Son güncelleme: 13 Aralık 2019

Etkin kurulumlar: 500+

WordPress Sürümü: 4.5 veya üstü

18 – Orfeo

Orfeo, çok amaçlı tasarıma sahip duyarlı bir WordPress temasıdır. Canlı Özelleştirici aracılığıyla son derece özelleştirilebilir olduğundan hem küçük işletmeler hem de kurumsal işletmeler için iyi bir seçimdir. Restoranlar, girişimler, serbest çalışan özgeçmiş, yaratıcı ajanslar, portföyler, WooCommerce veya spor, tıp, bloglama, moda, avukat siteleri vb. Gibi nişler için Orfeo’yu kullanabilirsiniz. Tek sayfalık bir tasarıma, Sendinblue bülten entegrasyonu, widget altbilgisi ve temiz bir görünüm. Tema Elementor Sayfa Oluşturucu, Fotoğraf Galerisi, Düz Paralaks Kaydırıcı ve Seyahat Haritası ile uyumludur; mobil dostu ve SEO için optimize edilmiştir.

Son güncelleme: 3 Eylül 2018

Etkin kurulumlar: 20.000+

19 – Zerif Lite

Zerif LITE ücretsiz bir sayfa WordPress temasıdır. Web ajansı iş, kurumsal iş, kişisel ve paralaks iş portföyü, fotoğraf siteleri ve serbest meslek için mükemmeldir.Paralaks desteği ile BootStrap üzerine inşa edilmiştir, duyarlı, temiz, modern, düz ve minimaldir. Zerif Lite e-ticaret (WooCommerce) Uyumlu, WPML, RTL, Retina Hazır, SEO Dostu ve paralaks ile tam ekran görüntü en iyi iş temalarından biridir.

Son güncelleme: 29 Haziran 2019

Etkin kurulumlar: 100.000+

20 – Ashe

Kişisel ve Çok Yazarlı Ücretsiz WordPress Blog Teması. Kişisel, yaşam tarzı, sağlık ve fitness, gıda, yemek pişirme, fırıncılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haberler, tırnak blog, otomatik blog, küçük işletme web sitesi ve diğer şaşırtıcı bloglar için mükemmeldir. WooCommerce mağazası (vitrin) desteği ile minimal, zarif ve mobil uyumlu düzen, ziyaretçilerinize WOW ve ilham verecek. İyi belgelenmiş ve WordPress yeni başlayanlar için bile kullanımı çok kolay. Temiz ve Modern Duyarlı tasarım, tablet, mobil ve retina ekranlarda bile içeriğinizi herhangi bir cihazda mükemmel bir şekilde sergileyecektir. Çok hızlı, birçok popüler eklenti ile uyumluluk ve elbette çeviri ve RTL (sağdan sola dil) hazır, en iyi SEO uygulamaları ile kodlanmış. Tema, Metin ve Görüntü logosu, Tam Ekran Kaydırıcısı, Başlık görüntüsü, Instagram kaydırıcısı widget desteği, altbilgi menüsü desteği, GDPR uyumluluk eklentileri desteği ve çok daha fazlası gibi özelliklere sahiptir. Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi gibi tüm büyük sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla mükemmel çalışır. Sadece yazmanız ve harika olmanız gerekiyor! ŞABLON DEMO: https://wp-royal.com/themes/ashe-free/demo/

Son güncelleme: 4 Şubat 2020

Etkin kurulumlar: 50.000+

WordPress Sürümü: 4.7 veya highe


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Güzel yazınız için teşekkürler. Gerçekten hoş ve şık görünen temaları derlemişsiniz.

  2. Çok güzel temalar derlenmiş, özellikle blog içerikli ücretsiz temalar çok kullanışlı ve seo uyumlular. Teşekkürler takipteyim.

  3. Edge temasını çok başarılı buluyorum .Sade ve şık bir tema.. Mobil olarak da gayet hızlı. Ancak sık sık güncelleme gelmiyor..

    Derleme için teşekkürler..

  4. Sık kullanılanlara ekledim, tema değiştireceğim zaman mutlaka bu yazıyı bir kere daha okuyacağım. Çok başarılı, çok teşekkür ederim.

  5. Blog açmayı ve kurumsal site yapmayı düşünenler için çok kaliteli temalar var. Gerçekten çok güzel ve tema arayışı içinde olanlar için harika bir liste olmuş. Elinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün