Wordpress Tema

WordPress Kadın Blog Teması – SteadyIncome

En iyi ve kullanışlı WordPress kadın blog teması listemizde, sıradaki temamız SteadyIncome… En büyük özelliklerinden birisi, temanın kodlanırken 3 maddeyi baz almasıdır. Bunlar; SEO uyumu, hız ve gelir seviyesini en yüksek seviyede tutmak.

SteadyIncome temasını hız testlerine soktuğumuz süre, alınan sonuçlar şu ana kadar kodlanmış en süratli temalardan biri bulunduğunu gösteriyor. WordPress kadın blog teması SteadyIncome, bu sektördeki en hızlı WordPress temalarını dizayn eden MyThemeshop’un bir ürünü…

Temamızın SEO uyumu ise en üst düzeyde olacak şekilde kodlanmış. Google bir temadan ne beklentisi var ise SteadyIncome temasında bu beklentilerin fazlası var.

SteadyIncome temasının bir diğer mühim özelliklerinden birisi de sitenizin adını ön plana çıkartacak şekilde kodlanmış olmasıdır. Doğrusu WordPress kadın blog sitesi açacak ya da mevcut bir siteniz var ve sitenizin adını ön plana çıkartmak istiyorsanız, piyasada bulabileceğiniz en iyi temadır diyebilirim. Neden diye sormuş olacaktır olursanız, kalıcılık yaratarak takipçi kitlesi yaratmak ve markayı öne çıkartmak amacıyla kodlanmış. Ana slayt üstünde öne çıkarılan sayfalar, ilkin çıkarılmış ürünler, mail üyelik formu ve sosyal ağ hesapları takip etme butonları mevcuttur.

WordPress kadın blog teması SteadyIncome’in demosunu araştırma fırsatı bulduğunuzda, sizlere anlattığımız özellikleri ve oldukca daha fazlasını bulabileceksiniz. Hem magazin tarzında hem de blog tarzında web sayfası açacaksanız tam size nazaran bir tema.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like