Wordpress

WordPress Popup Eklentisi – Wp Subscribe Pro

WordPress popup eklentisi listemizin ilk sırasında bulunan ve şahsen benimde kullandığım eklenti olan Wp Subscribe Pro’yu tanıtacağız.

Wp Subscribe Pro’yu indirmek için Mythemeshop’un resmi web sayfasından indirebilirsiniz.

Bazılarınız sorabilir, o denli WordPress popup şu demek oluyor ki açılır pencere eklentisi var iken niçin Wp Subscribe Pro’yu tercih ettim? WordPress popup eklentisi araştırması yaparken, ilk ve öncelikli tercihim ‘’lightweight’’ hususi durumunun olmasıdır şu demek oluyor ki WordPress sitenize extra yük bindirmemesi. Wp Subscribe Pro eklentisi öyleki çok büyük şekilde kodlanmış ki site hızınıza tesiri kesinlikle yok.

WordPress Popup Eklentisi – Wp Subscribe Pro Özellikleri

  • Üyelik formunuzu yazı/sayfa sonuna yada başına ekleyebilirsiniz. Bununla beraber kısa kod kullanımıyla istediğiniz yere ekleme yapabilirsiniz.
  • Wp Subscribe Pro eklentisinin popup (açılır pencere) hususi durumunu o denli kaliteli bir şekilde yapmışlar ki exit intent (çıkış eğilimden olan) kullanıcıya otomatikman açılma özelliği de bulunmaktadır.
  • Çeşitli renk alternatifleri aweber, mailchimp, popup ekrana geliş efektleri benzer biçimde büyük mail hostları ile entegrelidir. Böylece açılır pencereyi ziyaretçiye siteye girmiş olduğu benzer biçimde, belli bir saniye sonrasında, sayfanın sonuna ulaştığında ya da çıkmaya yakın bir vakit sunma benzer biçimde özelliklere haizdir.

WordPress popup eklentisi – Wp Subscribe Pro kullanmadığınız takdirde bu özellikler için hem popup eklentisi hem de abonelik eklentisi kullanmanız gerekir. Sadece bu eklentiyi kullandığınızda, çift eklenti yerine tek bir eklenti işinizi fazlası ile görecektir.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Wordpress