Wordpress

WordPress Ping Servisleri 2019

Yeni yazılarınızı hemen güncel 2019 ping servisleri ile indekslenmesini sağlayın.

Her blogger yazılarınnın hızlıca arama motorları tarafından indekslenmesini isteriz. Böylelikle emek harcayarak yazdığımız yazıların hemen dereceye girmesi ve ziyaretçileri ile buluşmasını isteriz. işte burada wordpress ile hızlıca indekslenmesini sağlamak için en güncel 2019 ping servisleri listesini bu sayfada bulabilirsiniz.

WordPress Ping Servisleri Nedir?

Ping nedir dersek şunu söyleyebiliriz;

Bir makineye genel anlamda 32 baytlık bir ICMP pakedi gönderir ve aynı paketin geri gelmesini bekler. Bu rahat program, birçok işe yarayabilir. Sunucu size ne kadar uzak ise, bu süre de o denli artmaktadır.

WordPress ping servisleri, yazı yayınlanır yayınlanmaz ping servisleri listemizdeki tüm servislerin uyarılmasını böylelikle hızlıca makalenizin bir şekilde arama motorları tarafından indekslenmesi için botların işe koyulması sağlar.

Ping Servisleri Neden Önemlidir?

Ping servisleri şundan dolayı önemlidir. Mesela siz ping servisleri zararlı görüyor veya kullanmıyorsunuz yada ping servisleriniz güncel değil. Kötü niyetli kişiler sizin saatler harcayıp yazdığınız makaleyi alıp sitesinde yayınlar ve sizden önce indekslenmiş bir yazı olabilir. Böylelikle siz google botlarına sonradan takılacağınızdan kim bilir haksız yere kopya içerik diye sizin siteniz görülecektir yada sizin ziyaretçileriniz başkaları kapmış olacaktır. Bu benzer biçimde durumlara düşmemek için ping servislerini güncel tutmalı ziyaretçilerinize yeni ziyaretçileriniz ile kavuşmalısınız. ?

Ping Servisleri Güncel Sıralaması – 2019

Ping servislerini ayarlamak için alt tarafta vereceğimiz listedeki ping servislerini kopyalayıp adımları wordpress sitenize ekleyin. Öncelikle WordPress admin panelinizde Ayarlar menüsü altında yer edinen Yazma menüsüne tıklayın. Ardından Servisleri güncelle kısmındaki listeyi silip alttaki sıralama ile değiştirin ve Değişimleri Kaydet diyerek listenizi güncellemiş ve devamlı otomatik ping almasını sağlayacaksınız.

Üstteki listede tahamumcu.com.tr olarak 3 adet link bulunmaktadır. Bunları kendi domaininize göre değiştirmeyi unutmayın!

 

WordPress Güncel Ping Servisleri

Üsttekileri ekliyorsanız ihtiyaç olmayacaktır ancak genede bulunsun


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün