Nasıl Yapılır?

Blog Açmayı Düşünüyor musunuz?

Blog açmak için düşünceler içindeyseniz adım adım blog açma rehberini incelediğinizden emin olmalısınız. Blog nasıl açılır adlı web sitesinde yapılan çalışmalar ile adım adım blog açmayı son noktaya kadar anlatan bir rehberdir. Rehberin içinde neler var hemen kısaca özet geçelim.

Neden Blog Açmalısınız Hakkında Bilgiler

Blog açmanın yollarını merak ediyorsanız eğer bu düşüncelerinize verdiği yanıtlar ile sizleri blog açmaya meraklandıran bir yazı haline geliyor. Blog nasıl açılır adlı bu yazıda sadece satın alma işlemleri değil uygulama kurulumu dahil hepsi mevcut. Makale yazarlığı hakkında dahi yazıları mevcuttur.

Satın Alma İşlemleri

Blog açarken gerekli olan hosting ve domain işlemlerini adım adım rehberde anlatıyor. Bununla birlikte hangi paket nelere lazım olabilir hangi sektör için açılan sitenin hangi paketle uyumlu olduğunu detaylı bir şekilde anlattığını söyleyebilirim.

Makale Yazarlığı Hakkında

Makalenin ve içeriğinizin nasıl olması gerektiğini, kullanıcıları daha etkili nasıl etkileyeceğinizi detaylı olarak anlatan blognasilacilir.com, kaleme aldığı yazılarda akıcılık ile birlikte ziyaretçiyi blog adresine meraklandırmaya yetmektedir. Blog açtıktan sonra yapmanız gerekenler arasında yaptığı çalışmalar ile   oldukça sağlıklı yazılar paylaşmaktalar. Unutmayın bu sektörde herkese kaleme alabileceği bir iş değildir. Profesyonellerin kaleme aldığı konu hakkında incelemelerinizi sağlayabilirsiniz.

adresinden ilgili web sitesine giderek adım adım blog açma rehberini inceleyebilirsiniz.

Blog Nasıl Açılır : blognasilacilir.com


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

11 Comments

 1. Uzun süre blog açmayı düşündüm ama sonrasında kararımı verdim ve açtım. pişman değilim. 10 yıldan uzun bir süredir de yazıyorum. hiç düşünmeyin derim.

 2. Sitenizdeki yazılar ciddi anlamda cok şeyler öğretiyor kısacası öğretici bir web sitesi geliştirmişsiniz.

 3. Özgün yazı ve görsellerle içeriklerinizi beslediğiniz takdirde orta vadede başarı kazanmanız hiç zor değil.

 4. Uzaktan göründüğü kadar hem zor hemde kolay bir iştir, blog sahibi olmak. İlgi ve alakalı gerektirir, zamanla edindiğiniz bilgi ve tecrübeler ile zaten başarıya ulaşıyorsunuz.

 5. Blog açmak iyi güzel fakat hemen sıkılan ve daha tanınmadan piyasadan yok olan o kadar iyi yazarlar var ki. Blog açmadan önce kendinizde “ben bu işi yapabilir miyim?” azmini görün ve daha sonra girin bu işe. Yaptığınız veya yapacağınız masraf boşa gitmesin. Taha, yazın oldukça bilgilendirici olmuş. İyi bloglamalar. ?

 6. Bence hedefleri büyük olmayanlar için ücretsiz blogları öneririm özellikle blogger kullanıcı olarak memnunum. Boşa para vermeyin.

 7. Aslında blog açmaktan çok bloğu tutturmak önemli. Blog herkes açıyor. Bir de yazdığınız konu da çok önemli. Çok hit alan, rekabeti düşük konuları seçmeniz sizin için başlangıç aşamasında daha iyi olacaktır.

 8. Çok açıklayıcı bir yazı olmuş. Haz aldım okurken, teşekkürler.

 9. paylaşım için teşekkürler

 10. Blog yazmaya başlamayı düşünüyorsanız direkt başlayın. Üretmek, paylaşmak ve yazmak eminim çok iyi gelecek. 🙂

 11. benim öğrencilik yıllarımdan kalan vardı ama ilgilenmeyince fırsat bulmayınca öyle kaldı ve üzüldüm şuan keşke devamını getirseymişim diyorum

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like