Blog Açmayı Düşünüyor musunuz?

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Blog açmak için düşünceler içindeyseniz adım adım blog açma rehberini incelediğinizden emin olmalısınız. Blog nasıl açılır adlı web sitesinde yapılan çalışmalar ile adım adım blog açmayı son noktaya kadar anlatan bir rehberdir. Rehberin içinde neler var hemen kısaca özet geçelim.

Neden Blog Açmalısınız Hakkında Bilgiler

Blog açmanın yollarını merak ediyorsanız eğer bu düşüncelerinize verdiği yanıtlar ile sizleri blog açmaya meraklandıran bir yazı haline geliyor. Blog nasıl açılır adlı bu yazıda sadece satın alma işlemleri değil uygulama kurulumu dahil hepsi mevcut. Makale yazarlığı hakkında dahi yazıları mevcuttur.

Satın Alma İşlemleri

Blog açarken gerekli olan hosting ve domain işlemlerini adım adım rehberde anlatıyor. Bununla birlikte hangi paket nelere lazım olabilir hangi sektör için açılan sitenin hangi paketle uyumlu olduğunu detaylı bir şekilde anlattığını söyleyebilirim.

Makale Yazarlığı Hakkında

Makalenin ve içeriğinizin nasıl olması gerektiğini, kullanıcıları daha etkili nasıl etkileyeceğinizi detaylı olarak anlatan blognasilacilir.com, kaleme aldığı yazılarda akıcılık ile birlikte ziyaretçiyi blog adresine meraklandırmaya yetmektedir. Blog açtıktan sonra yapmanız gerekenler arasında yaptığı çalışmalar ile   oldukça sağlıklı yazılar paylaşmaktalar. Unutmayın bu sektörde herkese kaleme alabileceği bir iş değildir. Profesyonellerin kaleme aldığı konu hakkında incelemelerinizi sağlayabilirsiniz.

adresinden ilgili web sitesine giderek adım adım blog açma rehberini inceleyebilirsiniz.

Blog Nasıl Açılır : blognasilacilir.com

Editör Önerisi:  Whatsapp’ta Sizi Engelleyen Birine Nasıl Mesaj Atılır?

8 Yorum

 1. iCoN Reply

  Uzun süre blog açmayı düşündüm ama sonrasında kararımı verdim ve açtım. pişman değilim. 10 yıldan uzun bir süredir de yazıyorum. hiç düşünmeyin derim.

 2. Salih Reply

  Sitenizdeki yazılar ciddi anlamda cok şeyler öğretiyor kısacası öğretici bir web sitesi geliştirmişsiniz.

 3. Mahmut Reply

  Uzaktan göründüğü kadar hem zor hemde kolay bir iştir, blog sahibi olmak. İlgi ve alakalı gerektirir, zamanla edindiğiniz bilgi ve tecrübeler ile zaten başarıya ulaşıyorsunuz.

 4. Hakan Reply

  Blog açmak iyi güzel fakat hemen sıkılan ve daha tanınmadan piyasadan yok olan o kadar iyi yazarlar var ki. Blog açmadan önce kendinizde “ben bu işi yapabilir miyim?” azmini görün ve daha sonra girin bu işe. Yaptığınız veya yapacağınız masraf boşa gitmesin. Taha, yazın oldukça bilgilendirici olmuş. İyi bloglamalar. ?

 5. Seyfi Reply

  Bence hedefleri büyük olmayanlar için ücretsiz blogları öneririm özellikle blogger kullanıcı olarak memnunum. Boşa para vermeyin.

 6. prowebci Reply

  Aslında blog açmaktan çok bloğu tutturmak önemli. Blog herkes açıyor. Bir de yazdığınız konu da çok önemli. Çok hit alan, rekabeti düşük konuları seçmeniz sizin için başlangıç aşamasında daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir