Wordpress Tema

WordPress SEO Uyumlu Tema – Best Tema

WordPress siteleriniz ve bilhassa de teknoloji siteleriniz için %100 SEO uyumlu temanın önemi oldukca büyük. Bilhassa teknoloji diye belirtmemizdeki sebep, bu alanda rekabetin oldukça yüksek olmasıdır. Rakiplerinizden sıyrılıp, Google da ilk sıralarda yer almak istiyorsanız SEO uyumlu bu tema size ihtiyaç duyulan pozitif yanları sağlayacak.

WordPress SEO Uyumlu Tema – Best

WordPress altyapısına sahip tüm sitelerin kullanabileceği bu tema MyThemeShop’un bir ürünüdür. Best WordPress SEO uyumlu teması adlı bu tema sizin için en uygun seçim olacak.

Best temasının en büyük özelliklerinden biri ise sayfaların yüklenme hızı. Yalnız bu özelliğiyle bile standardını belli eden Best tema, ek olarak responsive özelliği ile de misafirlerinizin sitede daha uzun soluklu durmasına sebep oluyor. Bu şekilde oturum süreleri artarak, siteden derhal çıkış yapma oranları da bir fazlaca düşmektedir.

Google ile %100 uyumlu emek vermesi ve SEO uyumlu temiz kodlaması ile rakiplerinizin arasından sıyrılıp ilk sıralardaki yerinizi alacaksınız.

SEO çalışmasında en oldukca ehemmiyet verilen hatasız kodlama ve hız beklentilerinizi fazlası ile karşılamaktadır. Böylece site trafiğiniz artarak daha geniş hedef kitlelerine erişme imkânınız olacak.

Best tema ile bir tek teknoloji sitelerinize değil, tüm WordPress altyapılı sitelerinize uygulayabilirsiniz. Best temanın öteki özellikleri şu şekilde;

  • Dahili MegaMenü özelliği
  • Ajax yükleme ve arama özelliği
  • Adsense uyumlu olarak optimize edilmiş reklam alanları
  • Yapışkan menü özelliği
  • Sınırsız bileşen alanı
  • Sınırsız renk ve sınırsız arka plan


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün