Wordpress Tema

Newsup Ücretsiz Blog Teması

Newsup teması, ücretsiz modern dizaynda blog, dergi, magazin, teknoloji ve haber temasıdır. Ücretsiz blog ve magazin temaları arasında üst sıralarda tutabilirsiniz.

Responsive dizayna sahip olan Newsup ücretsiz Wordpress teması, hızı ve seo ahenku konusu ile ilgili da rakiplerine oranla biraz daha ön planda diyebiliriz. Temanın tamamı widgetlerden oluştuğu için düzenlenmesi çok kolaydır.

Aklınıza gelebilecek birçok blog, haber, magazin, teknoloji ve daha çok sektör için kullanılabilecek en iyi bedava Wordpress temasıdır.
WPML, Gutenberg, çeviri ve Rtl için hazırdır.

Temel Özellikler:

 • Responsive Tasarım
 • Tercüme Uyumlu
 • Seo Uyumlu
 • Çok Hızlı
 • Modern Tasarım [2020]


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. Kendi blogumda kullanıyorum. Çok güzel tema özellikle header kısmı çok hafif ve kasmıyor. Sayfa geçişleri güzel. Ücretsiz olması da çok büyük bir artı.

 2. Ücretsiz bir tema ama epey güzel gözüken bir temaya benziyon blog yazanların bakması gereken tema.

 3. Teşekkür ederim, zamanında bu temayı cok kullandım, başlangıç için ideal bir temadır.

 4. Paylaşmış olduğunuz bu ve diğer temalar oldukça güzel görünüyor teşekkürler paylaşım için.

 5. Uzun zamandır aradığım bir temaydı. Paylaşımınız için teşekkürler. Ayrıca bu vesiyle sitenizin diğer içeriklerine de göz atma fırsatı yakaladım. Emeğinize sağlık, içerik ve bilgilendirme olarak gerçekten çok güzel.

 6. Ücretisiz dagıtılan temalar benim nazaranımca çok temiz olmuyor içinde shell türü enjekte edilebilecek kod yapısı bulunabiliyor çünki daha gelişi güzel yazılıyor ama genede emeklere saygı teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün