Wordpress Tema

WordPress İlan Teması – Jobs Directory

WordPress duyuru temaları listemizde, ikinci sırada bulunan temamız Jobs Directory. Bilhassa iş ilanları sitesi kuracak ya da mevcut olan sitesine tema arayışında olanlara kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebileceğimiz bir temadır. WordPress duyuru teması Jobs Directory, gelir potansiyelinizi en üst seviyelere çıkarabilmek için hususi olarak dizayn edilmiştir.

Üyelik paketleri oluşturabilmenize müsaade eden Jobs Directory teması yardımıyla hem iş arayanlardan hem de iş verenlerden gelir edebilmenize olanak sağlamaktadır. Ek olarak öteki bir alternatifi ise ücretsiz üyelikler sağlayarak, hizmet sonucu olarak komisyon almanızı da mümkün kılan özelliği de mevcuttur.

WordPress duyuru teması Jobs Directory’de ilanlar oldukça şık ve kaliteli bir görünüm ile listeleniyor. Kullanım rahatlığı bakımından işlevsel bir filtreleme ve arama motoru özelliğine de haizdir. Freelance, yarı zamanlı ya da tam zamanlı şeklinde iş çeşitleri için değişik sekmeler atayabilirsiniz.

Jobs Directory ile her iş türü için değişik renkler kullanabilir ve iş türlerinizi istediğiniz kadar fazlalaştırabilirsiniz. Firmalar için hususi profil sayfalarının da oluşturulabildiği WordPress duyuru teması Jobs Directory ile profesyonellik adına kullanıcılarına her türlü imkanı sunuyor.

Personel arayışında olanların, basit bir halde duyuru verebildiği, WordPress duyuru teması arayışında olanların kesinlikle Jobs Directory temasını denemeden öteki duyuru temalarına bakmamalarını tavsiye ederiz. Templatic bu alanda birçok kullanıcıdan tam not alarak, oldukça iyi işler çıkardığını kanıtlamıştır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba wordpress temaları hakkında verdiğiniz bilgiler gerçekten takdire şayan. Sürekli olarak paylaşmanızda ayrıa güzel başarılarınızın devamını dilerim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün