Yemeksepeti çöktü! Son Durum Ne?

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye’nin en büyük çevrimiçi yemek siparişi platformu olan Yemeksepeti çöktü. Yemeksepeti’ne ilişkin uygulama ve internet sayfasına erişmeye çalışan kullanıcılar hata mesajı ile karşılaşıyorlar. Konu hakkında da hemen hemen resmi açıklama yapılmadı.

Yemeksepeti çöktü! Erişim sorunları yaşanıyor

Site ve uygulama vesilesiyle Yemeksepeti’ne erişmeye çalışan kullanıcılar, aldıkları hata mesajlarını toplumsal medyada paylaşarak mağduriyetlerini iletip, probleminin çözülmesini bekliyorlar.

Sunucu tabanlı olduğu düşünülen erişim problemi için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Kullanıcılar sitenin açılmadığını, açılsa bile sayfa görüntüleme ve işlem süresinin oldukca uzun sürdüğünü belirtiyorlar. Söz konusu yavaşlığın sebebi olarak siber saldırı olabileceği düşünülse de, bazı kullananların siteye erişebiliyor olması bu ihtimali zayıflatıyor.

Yemeksepeti üyesi olan restoranların da erişim probleminden mağduriyet yaşamış olduğu ve probleminin çözülmeye çalışmış olduğu düşünülse de, üye restoranlara da bilgilendirme amaçlı bir izahat hemen hemen gelmedi.

Siteden yapılması olası açıklama ve probleminin çözüldüğüne dair gelişmeler için, bizi takipte kalın.

Güncelleme: Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, Yemeksepeti web sayfası ve uygulamasında bulunan erişim problemleri çözülmüş olarak gözlemleniyor.

Kaynak : Shiftdelete
Editör Önerisi:  Google, Türkiyeden Çekiliyor mu? Android Bitecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir