Gündem

Yemeksepeti çöktü! Son Durum Ne?

Türkiye’nin en büyük çevrimiçi yemek siparişi platformu olan Yemeksepeti çöktü. Yemeksepeti’ne ilişkin uygulama ve internet sayfasına erişmeye çalışan kullanıcılar hata mesajı ile karşılaşıyorlar. Konu hakkında da hemen hemen resmi açıklama yapılmadı.

Yemeksepeti çöktü! Erişim sorunları yaşanıyor

Site ve uygulama vesilesiyle Yemeksepeti’ne erişmeye çalışan kullanıcılar, aldıkları hata mesajlarını toplumsal medyada paylaşarak mağduriyetlerini iletip, probleminin çözülmesini bekliyorlar.

Sunucu tabanlı olduğu düşünülen erişim problemi için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Kullanıcılar sitenin açılmadığını, açılsa bile sayfa görüntüleme ve işlem süresinin oldukca uzun sürdüğünü belirtiyorlar. Söz konusu yavaşlığın sebebi olarak siber saldırı olabileceği düşünülse de, bazı kullananların siteye erişebiliyor olması bu ihtimali zayıflatıyor.

Yemeksepeti üyesi olan restoranların da erişim probleminden mağduriyet yaşamış olduğu ve probleminin çözülmeye çalışmış olduğu düşünülse de, üye restoranlara da bilgilendirme amaçlı bir izahat hemen hemen gelmedi.

Siteden yapılması olası açıklama ve probleminin çözüldüğüne dair gelişmeler için, bizi takipte kalın.

Güncelleme: Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da, Yemeksepeti web sayfası ve uygulamasında bulunan erişim problemleri çözülmüş olarak gözlemleniyor.

Kaynak : Shiftdelete


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün