Gündem

Call of Duty: Mobile kullanıma sunuldu. Hemen indir!

Mobil cihazlarda oyun çılgınlığı devam ediyor. Bu trende kapılan markalardan biri olan Activision, merakla beklenen mobil oyunu Call of Duty: Mobile‘ı resmi olarak kullanıma sundu.

Hem Google Play Store hem App Store üzerinden indirilebilen oyun 5 farklı harita ve 6 farklı oyun modu sunuyor. PUBG Mobile‘ın en büyük rakibi olması beklenen oyun yüksek kalitede grafikler ve aksiyon dolu sahneler sunacak.

Oyunseverler Call of Duty: Mobile‘da 6 farklı modu ücretsiz olarak oynayabilecekler. Bu modlar sırasıyla Team Deathmatch, Frontline, Domination, Search and Destroy, Free-for-all ve Hardpoint. Şimdilik Kill House, Hijacked, CrossFire, NukeTown ve Crash olmak üzürü 5 farklı haritası bulunan oyunda gerçek paralarla satın alınabilecek kasalardan yeni silahlar da alınabilecek.

Call of Duty: Mobile’ı Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirip oynayabilirsiniz.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün