Gündem

31.12.18 – 06.012019 Haftası Düşen Domainler

Creative abstract global internet communication PC technology and web telecommunication business computer concept: macro view of group of color cubes with domain names on laptop or notebook keyboard with selective focus effect

Tablolarımızdaki kısaltmalar ve açıklamaları:

MR: Moz Rank

MT: Moz Trust

SS: Spam Skor

DA: Domain Authority

PA: Page Authority

BL: Backlink


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

2 Comments

  1. Gerçekten süpper ötesi bi domain yakaladım sayenizde. Bu hizmeti düzenli olarak veriyorsunuz. Size çok teşekkür ederim. İnşallah projem de bu şekilde kalıcı ve bereketli olur.

  2. Yıllardır güzel domainler elime geldi geçti. Backorder ile ya da düşen domain şeklinde yakalamak kısmet olmadı. Bu tür içerikleri daha fazla paylaşmanızı istiyorum. Belki bu vesile ile kaliteli domain yakalama şansım olur.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Gündem