Wordpress

WordPress En İyi Maintenance Eklentileri

Sizler için en iyi maintenance eklentilerini bir araya getirdik.

Küçük veya büyük bugün her işletmenin çevrimiçi bir varlığı var. Fark edilmek veya erişilebilir olmak istiyorsanız otoyolda bir adres kesinlikle gereklidir. WordPress web sitesi sahipleri arasında en popüler içerik yönetim sistemidir.

Kurulumu ve bakımı kolaydır ancak bazılarının ve çoğunun rahatsız etmesi biraz zor olabilir. Bir web sitesine ziyaretçi çekmek için hızlı verimli ve performans odaklı olmak önemlidir.

SEO dostu bir web sitesi oluşturmak için makul miktarda bakım gerekir. Web sitesindeki içerik yalnızca harika olabilir ancak ince ayarlı bir makine gibi çalışmadığı sürece trafiğe ayak uyduramazsınız. Bu bir iş için çok rahatsız edici olabilir.

Temel ticari faaliyetler için tercih ettiğiniz web sitesini inceleyerek zaman harcamak istemezsiniz. Çok meşgul olanlar ve teknolojiye fazla dikkat etmeyenler için WordPress bakım hizmetleri mükemmel bir çözüm. Nitty-gritty’i onlara bırakabilir ve işinize odaklanabilirsiniz.

WordPress Maintenance Seçenekleri

Tüm WordPress bakım işlemlerini ayda 100 doların altında bir ücret karşılığında yapabilen birkaç servis sağlayıcı vardır. Bu fiyat için WordPress güncellemeleri (çekirdek eklentiler ve temalar) yedeklemeler ve restorasyonlar önemlidir. Hatta bazıları geliştirici zamanı gibi bazı ekstralar bile atabilir. Bir planın sizin için iyi bir seçenek olup olmadığını kontrol etmek matematik için iyi bir fikir olabilir.

Bakıma ne kadar zaman harcadığınızı ve bu zamanın para değerini görün. Her ne kadar bu çok fazla olmasa da yine de faydalı olabilir. Örneğin size tanıdık olmayan bir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Bazen bir uzmanın halletmesine izin vermek çok daha iyidir.

Ayrıca Web sitelerinin de bilgisayar korsanlarından sinsi ve gizli kötü amaçlı yazılımlara karşı korunması gerekir. Daha karmaşık ve kötü niyetli yazılım korsanları daha fazla saldırıya uğradı. Güvenlik bir endişe olduğunda profesyonellere bırakmak daha iyi olabilir.

Web sitesi bakım hizmetleri web sitesi sahipliği ile ilgili endişeleri ortadan kaldırır. Çoğu servis güçlü destek sunar. Sık sık sizden önce sorunları tanımlayabilir ve bunları ev sahibi servis sağlayıcılar gibi diğer üçüncü taraflara tanımlayıp açıklayabilirler. Ayrıca proaktif olma eğilimindedirler ve felaketlerin geldiğini görebilirler.

 

WP Tech Support

Listemizdeki diğer seçeneklerden bazıları ile karşılaştırıldığında nispeten yeni WP Teknik Desteği web sitenizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için proaktif bir genel bakım sunar. Planlar ayda yalnızca 45 ABD Doları ile başlar ve bir siteyi korumanın temel unsurlarını kapsar.

Bu sitenizde ortaya çıkabilecek sorunları çözmek için ilk sağlık kontrolüyle başlar. Ayrıca WP Teknik Destek ekibi tüm site yedeklemelerinizi WordPress çekirdek güncellemelerini yönetir ve güvenliğinizi artırmanıza yardımcı olur. Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Sınırsız site düzeltmeleri yönetilen WordPress tema güncellemeleri ve sitenizi kişiselleştirmek için 30 dakikalık (iş için 60) iyileştirmeler için Pro veya Business planına yükseltme.

WP Teknik Desteği ile günlük iş görevlerinize odaklanabilir ve site yönetiminizi koruyabilirsiniz. Ama hepsi bu kadar değil. WP Teknik Destek acil servis hizmetleri de sunmaktadır. En kısa zamanda sadece 65 $ için hızlı bir düzeltme alın. Yani yardım almak veya sadece sizin için özel bir plana ihtiyacınız varsa sadece uyarlamanız gerekir.

 

WP Site Care

WP Site Care 2012 yılında başlatılmıştır ve basit bir amacı vardır – blogcuların ve iş sahiplerinin çevrimiçi yaşamlarını kolaylaştırmak için. Bakım için bütünsel bir yaklaşımları var. Kod düzeyinde başlayarak hatalı kodlara ve eklentilere şişirilmiş görüntülere barındırma hizmetlerine ve herhangi bir reklam ağına yakından bakarlar.

Hataları tarayın ve performansı ve performansı iyileştirmek için hızı ayarlayın. Web sitesinin SEO dostu olduğundan emin olun; böylece Google web sitenizi kolayca okuyabilir bulabilir ve sıralayabilir. Yedekleme gerçek zamanlı olarak yürütülür.

Yalnızca artımlı yedeklemeler yapılır; bu sunucu alanının verimli bir şekilde kullanıldığı anlamına gelir. Amazon bulutunda yedeklemeler oluşturuldu. Eğer yılın her saatinde gerçek zamanlı bulut yedekleme WordPress güncelleme yönetimi ve tüm gün izleme ve güvenlik izni ödüyorsanız tüm yıl boyunca ayda 79 $ ödersiniz.

Site bakım optimizasyonu aylık güvenlik denetimi site bakım artışı çalışma süresi izleme ve e-Ticaret desteği ve aylık (aylık) 299 $ mal olacak. Tüm biletler bir saat içinde cevap verecektir. Sıkıntılı sorunları atlamak için Site Care WordPress yedeklemesinden isteyebileceğiniz bir radyo özelliği başlattı.

 

WP Curve

WP Eğrisi web sitesindeki etkileyici rakamlar WordPress Bakım Hizmetlerinin ne kadar popüler olduğunu gösterir. Çeşitli paketlerle işler için ayda birkaç kredi satın alabilirsiniz. Buradaki işler WP Curve’den geliştiricilerin size yardım etmesini isteyebileceğiniz farklı WordPress hizmetlerine atıfta bulunuyor.

Destek kataloglarındaki herhangi bir şey arasından seçim yapabilirsiniz (zamana bakılmaksızın her görev = 1 kredi). Bu hız optimizasyonu güvenlik iyileştirmeleri veya güncelleme temaları veya eklentileri anlamına gelebilir. Bu işleri iyileştirmenize arama motoru trafiğini artırmanıza hemen çıkma oranını azaltmanıza sitenizi hızlandırmanıza dönüşümleri artırmanıza ve hatta markanızı artırmanıza yardımcı olabilir.

7/24 /365 gün e-posta ve sohbet servisi acil sorunlar için çekici kılar. Fiyatlandırma 1 ila 49 99 $ / ay ile başlar 10 ile 149 99 $ arasındadır.

 

Maintainn

Web sitenize Maintainn ile güvendiğiniz zaman WordPress ile güreş puanlarınız sona erecek. Geliştirme güvenlik site güncellemeleri ve daha fazlası için WordPress ile ilgileniyorlar. Web sitenizde yapmak istediğiniz herhangi bir değişiklikten emin değilseniz Maintainn sitenizin işlevselliğindeki değişiklikleri etkilemeden test etmek için bir test aşaması kurabilir.

Her pakette sunucu tarafında izleme için Sucuri aboneliği ve Amazon S3’e gece ofise yedeklemeler bulunur. WordPress çekirdeği ve tema güncellemeleri site başına ayda 49 ABD doları güvenlik izlemesi ve site yedeklemelerini 7/24 güvenli hale getirir.

Enterprise’ı daha fazla özellik ve kontrol için düşünebilirsiniz. Bu plan $ 249 / ay seviyesinden bir özel hesap yöneticisi ekler güncellemeleri günceller ve hatta müşteri inceleme döngüsüne seçenekler ekler.

 

The WP Butler

Wordpress bakım eklentileri

WordPress ile Ünlü Dave Clements? WP Butler’ın arkasındaki adam WordPress sitenize titizlikle bakan bir bakım hizmeti. Ayrıca belirlenmiş paketler varken servis sepetinize ödeme olarak eklemek için servis sepetinden seçim yapabilirsiniz. Tüm denetim sunulur.

Emin değilseniz önerilen bakım planlarından birine her zaman geri dönebilirsiniz. En düşük ayda 39 dolar onu piyasadaki en uygun fiyatlardan biri yapıyor. Veya bir aylık arama görevlisi veya özel bir gelişme için büyütün ve kaydolun.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün