Wordpress

Ücretsiz En İyi 5 Wordpress Blog Teması

Bugün en iyi 5 wordpress blog teması incelemesinde ücretsiz olarak sunulan en iyi blog temalarını sıralıyoruz. İçerikleri her sektöre ve her yapıya göre düzenlenebilir. Özellikle SEO ve hız konusunda oldukça yüksek dereceye sahip temaları, ücretsiz olarak wordpress sayfasından indirebilirsiniz.

Ücretsiz Wordpress Tema sıralamasını hemen inceleyin ve indirin.

1  – Hestia

Hestia profesyoneller için modern bir WordPress temasıdır. Yaratıcı şirketler, küçük şirketler (restoranlar, düğün planlayıcılar, spor/sağlık mağazaları), girişimler, kurumlar şirketler, çevrimiçi ajanslar ve firmalar, portföyler, e-ticaret (WooCommerce) ve serbest çalışanlar için idealdir. Çok amaçlı tek sayfalı bir tasarıma, bileşenlerle güçlendirilmiş alt kısma, blog/haberler sayfasına ve temiz bir görüntüye sahiptir. Flat, Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map ve Elementor Page Builder ile uyumludur. Duyarlı bir temadır. WMPL destekler, retina için hazırdır, SEO dostudur ve tasarım için Material Kit kullanmaktadır.

Hemen İndir

 

2 – ColorMag

ColorMag duyarlı, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir. https://themegrill.com/support-forum/ adresinden ücretsiz destek alabilir ve https://demo.themegrill.com/colormag/ adresinden demo kurulumunu inceleyebilirsiniz.

Hemen İndir

 

3 – MH Magazine lite

MH Magazine lite, modern çevrim içi dergiler, dinamik haber siteleri, profesyonel bloglar ve diğer editoryal web siteleri için en popüler ücretsiz, duyarlı dergi, haber, gazete ve blog WordPress temalarından biridir. Bu ücretsiz dergi teması, uluslararası haberler, siyaset, yaşam tarzı, moda, iş, spor, araçlar, seyahat gibi konular için mükemmel şekilde uygundur. Daha müthiş özelliklere, esnek özel bileşenlere ve web sitenizi özelleştirmek için kullanışlı seçeneklere erişmek isterseniz MH Magazin ücretli sürümüne geçebilir ve web sitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. MH Themes web sitesinde bu dinamik dergi WordPress temasıyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hemen İndir

 

4 – The NewsMag

The NewsMag wordpress tasarımı, Magazin ve Haber siteleri oluşturma konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmiş özellikler sunuyor. Bu görünüm aynı şekilde Blog ve Bireysel siteler için de ideal. Bu Tasarımla, WordPress ortamında kullanılabilir bütün değişiklikleri bir arada yapabilirsiniz. Son Yazılar, Ana Başlık, Özel Sosyal Medya Menüsü gibi birçok özellikleri var. Magazin tasarımının bütün özelliklerini Bileşenler vasıtasıyla belirleyebilirsiniz. Bu site tasarımının bir örneğini görmek için https://demo.napitwptech.com/the-newsmag/ bağlantısını ve ücretsiz destek için https://support.napitwptech.com/forums/forum/the-newsmag/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Hemen İndir

 

5 – BlogMagazine

Birçok özelleştirme seçenekleri ile basit ve temiz WordPress ücretsiz blog ve dergi tarzı tema. Bu tema, widgetize ana sayfası, cusomizer ayarları ve widget, SEO dostu, UI/UX optimzed tema için birden fazla sekme seçenekleri ile blogger, onine haber/dergi web sitesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu tema dergi ve bloglar için esas olarak geçerlidir. Herhangi bir destek gerekiyorsa o zaman URL’ye basın https://dinesh-ghimire.com.np/forums / üzerinde demo kontrol edin https://demo.dinesh-ghimire.com.np/?name=BlogMagazine belgeler için bu bağlantıyı tıklayın http://docs.dinesh-ghimire.com.np/blogmagazine

Hemen İndir


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu yazı aslında güzel, bir bloglama yapmak isteyen yeni internet kullanıcılarına yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün