Kitap

Yazmayalı Uzun Zaman Oldu

Eveeet beyaz sayfalara tekrar kavuştuğuma seviniyorum açıkcası. Bir süredir siteye yeni yazı yazcam diye planlama yapıyorum ama bir türlü nasip olmuyordu. Şimdi kahvemi aldım geldim buralara bir şeyler anlatıp gitcem.

Hayatım oldukça yolunda olduğunu söyleyebilirim. Umarım sizinde yolundadır. Dolar 9 lira ile mükemmel bir istikrar gösteriyor ve ilerliyor. Günümüz ne kadar iyi geçsede, hayatımızda ne kadar mutlu görünsekte, ülkemizde her geçen saatimizde farklı dertler, gürültüler, insanlar, ünlüler tanıyoruz görüyoruz.

Neyse geçelim bunu moralim bozuluyor yeminle.

Samimi satırlarımıza gelirken öncesinde uzun süredir yazılarımı takip eden siz okurlarıma teşekkür etmek istiyorum. Olmadığım süreçte yazdığınız mesajları ve yorumları gördükçe gerçekten mutlu oldum ve birilerine ulaşabildiğimi gördüm. Gördüğümü sadece görmekle bırakmak istemem ve teşekkürlerimi iletmek isterim canlarım.

Bu yazıda uzun şeyler yazmıcam diğer yazıda devam edicem tabi ama nasıl olacağını bilmiyorum. Şimdi oturdum yazmaya kahvemde var tabi. Farklı şeyler yapmayı planlıyorum. Daha düzenli ve iletişimi bir tutmak istiyorum.

İnstagram üzerinden artık sık sık postlarımı göreceksinizdir. Yeni yazıları ve güncellemeleri @tahamumcu instagram hesabım üzerinden yayınlayacağım. Planladığım birçok proje var fakat öncelikli olarak yazilimcikafasi.com adında bir platform oluşturmaya çalışıyorum. Zaten uzun süredirde bununla uğraştığım için buralara yazı yazamadım.

Neyse bu yazı sadece bilgilendirme gibi olsun. Sizi instagram hesabına bekliyorum. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün