Wordpress

WordPress Anket Eklentisi – Viral Quiz

WordPress sayfanızda, Onedio tarzı quiz testleri yapma, test yapma ve anket hazırlama gibi sistemler kurmak ve siteye giriş yapan ziyaretçilerinizin etkileşimini arttırmak istiyorsanız, doğru sayfadasınız.

Viral Quiz WordPress Anket Eklentisi

BuzzFeed’in içindeki testlerden daha çok özelliklere sahip WordPress ‘’Viral Quiz’’ anket eklentisi ayrıca Envato Market’te en fazla satılan anket-quiz eklentisi olarak karşımıza çıkıyor.

Viral Quiz ile sitenizde, Onedio formatında etkileşimli anketler yapabilirsiniz. Bu eklenti tüm ihtiyaçlarınızı hatta daha fazlasını karşılayabilecek kapasitede… Anket, bilgi ölçen testler vs. hazırlayabilir veya verilen cevaplara göre sonuç gösterebilme imkanına sahipsiniz.

Anket, quiz ya da test sonuçlarını üyeleriniz mail adresine gönderme seçeneği de bulunur. Üyelerinize sonuçlarla birlikte mail gönderirken, pazarlama amaçlı reklam çalışmalarınızı da gönderebilirsiniz.

Viral Quiz Özellikleri

  • Facebook ve Twitter paylaşım butonu
  • Basit ve kolay anlaşılır bir yapıya sahip olması
  • Bütün WordPress temaları ile sorunsuz çalışma
  • Rast gele test getirme
  • Dileyen kullanıcılar soruları sayfa sayfa bölebilme özelliği
  • AWever ve MailChimp mail adresleri ile tam uyumlu çalışma
  • Anket veya testleri igrame kodları ile site harici de yayınlama özelliği
  • Css kodlarıyla renk ve görüm özelleştirme

 

SEO uyumlu olması ve hız için optimize edilmiş kod yapısı çok sayıda avantaj sağlıyor. WordPress test eklentisi olan Viral Quiz, sayfa hitiniz ile birlikte reklam gelirlerinizi de önemli bir oranda arttıracaktır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

1 Comment

  1. Yine her zamanki gibi döktürmüşsünüz. Hemen hemen bütün yazdığınız makaleleri okudum. Çok faydalandığım bir site. Teşekkürü bir borç bilirim.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Wordpress