Bitcoin Haberleri

Binance kaldıraçlı işlemlerde 12 çifti liste dışı bırakacak

Binance borsası yaptığı açıklamayla kaldıraçlı işlemlerde 12 kripto para çiftini delist edeceğini duyurdu.

Borsanın açıklamasında AGLD, DATA, ERN, FIO ve TROY’un borç alınabilir çapraz kaldıraçlı işlemlerden, KEY’in ise izole kaldıraçlı işlemlerden 19 Ocak günü TSİ 09.00’da çıkartılacağı bilgisi verildi.

Çapraz kaldıraçlı işlemlerde delist edilecek çiftler şu şekilde: “AGLD/BTC, AGLD/BUSD, AGLD/USDT, DATA/BUSD, DATA/USDT, ERN/BUSD, ERN/USDT, FIO/BUSD, FIO/USDT, TROY/BUSD, TROY/USDT”

İzole kaldıraçlıda liste dışı bırakılacak işlem çifti ise KEY/USDT olarak belirtildi.

Borsa ayrıca 9 Ocak TSİ 9’da da çapraz kaldıraçlı işlemlerde; AGLD/BTC, AGLD/BUSD, AGLD/USDT, DATA/BUSD, DATA/USDT, ERN/BUSD, ERN/USDT, FIO/BUSD, FIO/USDT, TROY/BUSD ve TROY/USDT çiftlerinde borç alınmasının kapatılacağı bilgisini verdi. Aynı durum izole kaldıraçlılarda da KEY/USDT için de geçerli olacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün