Video

Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle değişen dünya düzenine bir an önce ayak uydurmak gerekiyor. Bu nedenle değişime hızlı ayak uydurmak ve adapte olmak gerekiyor. Koronavirüs nedeniyle Türkiye’de bir süre eğitim öğretim hayatına ara verildi ve ardından uzaktan öğrenim başladı. Bizde sizler için uzaktan eğitimde kullanabileceğiniz en uygun laptopları derledik! Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!

Ürün fiyatları değişiklik gösterebilir! HP 455R G satın almak için
buraya tıklayabilirsiniz: https://bit.ly/2RIKDNJ
Huawei Matebook D 15 satın almak için
buraya tıklayabilirsiniz: https://bit.ly/32M9wOK
Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!

Döviz ve pandemi nedeniyle ülkemizde dövüz kuru yükseldiği için teknolojik ürünlerin fiyatları hızlı bir şekilde yükseliyor. Bir iki sene öncesine göre aldığımız bilgisayarlar bugün çok daha yüksek fiyatlara satılmaya başladı. Durum böyle olunca ürün satın alırken seçmek de zorlaşıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan uzaktan eğitime ideal olan beş laptop tavsiye ettiğimiz video ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler. Videoda da gördüğünüz üzere, fiyatların yükselmesiyle birlikte dizüstü bilgisayar fiyatları da aşırı yükseldi. Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, siz bu videoyu izlerken fiyatlar değişebilir. Yükselip, azalabilir. Bu nedenle takipte kalmakta fayda var.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün