Video

5000 TL Bütçe İle Toplama Oyun Bilgisayarı

Dolar kurunun artması ile ortalıkta çok fazla sistem toplama gürültüsü var bazen sistemler fiyat avantajlı iken bazı sistemler de fiyat performans denilmesine rağmen toplama oyun bilgisayarı arayanlar aslında tek tek toplamaya oranla daha pahalı sistemler almış oluyor. Hal böyle olunca bugün ben tek tek toplayınca 5000 TL’ye ne alabiliyorum onu sizlere gösterdim.

Sistem Parçaları ve Detayları: https://bit.ly/2HOjFCE
Donanım Arşivi Forum: https://bit.ly/DA-Forum

5000 TL ile oluşturduğum sisteme baktığımda ise hiç bir kampanya olmadan anlaşma olmadan dahi zaten piyadaki 5000 TL ve üzeri fiyatlı kampanyalı olduğu iddia edilen sistemler ile ya aynı fiyata topluyorum çoğundan da daha ucuz Kalite Fiyat Performans olarak bilgisayar toplayabiliyorum.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün