Pubg’nin Yeni Oyunu Prologue

Hadi Hemen Bu Yazıyı Paylaş

Daha önce konuşulan fakat hakkında informasyon verilmemiş PlayerUnknown Battlegrounds ‘un yeni oyunu Pubg 2 olmadı. Onun yerine Prologue isminde bir oyun tanıtıldı. Tanıtım gene detaylı olmasa da grafikleri görülebiliyor. Konuşmalara bakacak olursak gene değişik bir hayatta kalma olması planlanıyor.

Tencent’den ayrı olarak PlayerUnknown Products ile projeyi hayata geçiren geliştiriciler oyunla ilgili daha çok informasyon vermiyor. Yukarıdaki videoda görüldüğü üzere Grafikleriyle dikkat çeken oyun hakkında Pubg’den tamamen değişik olacağı şeklinde yorum da yapılıyor.

 

Videoyulk izlediğimizde akla gelen ilk şeyin Forest oyununu çağrıştırdığı aşikar. Bu tür bir hayatta kalma oyunu olabileceği söyleniyor.

Daha önce Prologue hakkında meydana getirilen yorumlara nazaran oyun tek kişilik öykü temalı olacak. Bunun yanında videodan yola çıkarak her türlü hava vakasının oyunda olacağı görülüyor. Bununla beraber gece gündüz döngüsü ve yırtıcı yaşam detayını da Prologue ‘da olması planlanıyor.

Prologue için birazcık daha videoyu inceleyin. Aslen çok kısa bir video olmasına karşın bayağı fazla bir detay veriyor. Örneğin videoda ormanda uyanan bir şahıs ya da oraya düşmüş bir kişinin bakış açısından Orman görünüyor. Bu açıdan birinci kişi  açısında olacağı kesin şeklinde. Ek olarak bu kişinin sesinden endişeli olduğu belli oluyor. Ek olarak arkadan bir köpek ya da benzer bir hayvanın sesi geliyor. Bakalım Prologue Nasıl bir oyun olacak?

Editör Önerisi:  Türkiye'nin ilk sermaye piyasaları hackathonu: Serathon-in

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir