Gündem

Pubg’nin Yeni Oyunu Prologue

Daha önce konuşulan fakat hakkında informasyon verilmemiş PlayerUnknown Battlegrounds ‘un yeni oyunu Pubg 2 olmadı. Onun yerine Prologue isminde bir oyun tanıtıldı. Tanıtım gene detaylı olmasa da grafikleri görülebiliyor. Konuşmalara bakacak olursak gene değişik bir hayatta kalma olması planlanıyor.

Tencent’den ayrı olarak PlayerUnknown Products ile projeyi hayata geçiren geliştiriciler oyunla ilgili daha çok informasyon vermiyor. Yukarıdaki videoda görüldüğü üzere Grafikleriyle dikkat çeken oyun hakkında Pubg’den tamamen değişik olacağı şeklinde yorum da yapılıyor.

 

Videoyulk izlediğimizde akla gelen ilk şeyin Forest oyununu çağrıştırdığı aşikar. Bu tür bir hayatta kalma oyunu olabileceği söyleniyor.

Daha önce Prologue hakkında meydana getirilen yorumlara nazaran oyun tek kişilik öykü temalı olacak. Bunun yanında videodan yola çıkarak her türlü hava vakasının oyunda olacağı görülüyor. Bununla beraber gece gündüz döngüsü ve yırtıcı yaşam detayını da Prologue ‘da olması planlanıyor.

Prologue için birazcık daha videoyu inceleyin. Aslen çok kısa bir video olmasına karşın bayağı fazla bir detay veriyor. Örneğin videoda ormanda uyanan bir şahıs ya da oraya düşmüş bir kişinin bakış açısından Orman görünüyor. Bu açıdan birinci kişi  açısında olacağı kesin şeklinde. Ek olarak bu kişinin sesinden endişeli olduğu belli oluyor. Ek olarak arkadan bir köpek ya da benzer bir hayvanın sesi geliyor. Bakalım Prologue Nasıl bir oyun olacak?


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 30 saniyelik video çok kısa olmuş, birşey anlaşılmıyor. Survivor gibi oyun olacak sanki :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün