Tanıtım

Özel Sağlık Sigortası Nereden Yaptırılır?

Kullanıcıların tedavi ve ilaç masrafları için güvence veren sigorta türlerinden biri olan özel sağlık sigortası size hastanelerde uygun fiyata muayene olma imkanı sunar. Genel olarak baktığınızda özel hastanelerde muayene olmak istediğinizde yüksek tutarlar ödemeniz gerekir. Oysa indirimli olacak şekilde belirlenen özel sağlık sigortası fiyatları ile özel sağlık hizmeti almak bütçenizi zorlamayacak ve bir yandan da yaşam kalitenizi artıracaktır. Bunun için size güvenilir ve kaliteli hizmet sunan sigorta şirketinden özel sağlık sigortası neleri kapsar sorusuna yanıt aramanız gerekir. Bunun sonucunda yapacağınız sigorta hesaplama ile sizin için en avantajlı teklifi değerlendirebilir, hastalık hallerinizi de garanti altına alabilirsiniz. Tüm teklif ve teminat süreci için online hizmet veren e-sigortam adresinden yararlanabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortasının Özellikleri Nelerdir?

Özel sağlık sigortasının kapsamı alacağınız teminata göre farklılık gösterecektir. Çoğunlukla teminatlar içerisinde fizik tedavi, muayene, tedavi, uzun ya da kısa süreli tedaviler, ameliyatlar, tedaviye bağlı ilaç giderleri vb. durumlar yer alır. Bunlara ilişkin masraflar tamamen ya da belli bir kısmı içerecek şekilde karşılanır. Bunun için sigorta hesaplama işlemi yapılır ve ortaya çıkan sonuç size bildirilir.

Özel sağlık sigortası teminatlar bakımından kendi içerisinde ayakta tedavi teminatı ve yatarak tedavi teminatı olmak üzere 2 kaleme ayrılır. Bu teminata ilişkin sınırlar seçeceğiniz poliçeye bağlı olarak değişir. Bu durum özel sağlık sigortası fiyatları üzerinde de etkili olur. Yapılan sigorta poliçe hesaplama işleminin ardından size fiyatlar ile ilgili net bilgi verilir. Onayladığınız takdirde size özel poliçe hazırlanarak hemen işleme koyulur. En uygun özel sağlık sigortası fiyatları için e-sigortam üzerinden destek alabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda sigorta poliçesi hesaplama yapılacak ve teminat kapsamınız en avantajlı olacak şekilde belirlenecektir. 


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün