Bitcoin Haberleri

Napoli’yle anlaşan kripto borsası Upbit, 7 fan token listeledi

Upbit borsası fan token’lar mevzusunda mühim adımlar atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün İtalya’nın en büyük kulüplerinden kabul edilen Napoli’yle forma sponsorluğu anlaşması icra eden borsa, bugün de 7 tane fan token listeledi.

Upbit’in resmi web sitesinden meydana getirilen açıklamada, AC Milan, Atletico Madrid, Manchester City, Napoli, Arsenal, Barcelona ve Inter Milan fan token’larının platformda listelendiği açıklandı.

Duyuruda regülasyonlarla ilgili uyarı yapılması ve bilhassa çekim işlemlerinde onaylı kurumların kullanılması yönünde öneride bulunulması dikkat çekti.

Bilinmiş olduğu suretiyle Cenup Kore, dünyada en sert kripto para regülasyonlarının olduğu ülkelerden biri olarak biliniyor. ülkede geçtiğimiz yıl getirilen yeni kurallar, minik ve orta ölçekli birçok borsaın kapanmasına neden olmuştu. Upbit, Bithumb, Korbit, Coinone ve Bitstamp ülkenin en büyük borsaları olarak görülüyor.

En güncel gelişmelerden derhal haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün