Bitcoin Haberleri

Holochain İncelemesi ; Holo (HOT) Nedir ?

Bu bölümde Holochain platformunu ve Holo (HOT) ‘yu inceliyoruz. Holochain nedir? Holo (HOT) nedir? Diğer projelerden farklı ne özellikleri var? Holochain ve Holo (HOT) arasındaki fark nedir? Projenin geleceği var mı? Hepsinin ve daha fazlasının cevabını videomuzda bulabilirsiniz.

Kripto Teknik Hakkında : 

Kripto Teknik kanalı bitcoin , ethereum , ripple , neo , iota , verge , eos ve bunun gibi diğer altcoinlerin incelemesini ve güncel haberlerini vermek ; Kripto para borsalarının exchange lerin incelemesini ve tanıtımını yapmak ; ICO ları değerlendirmek ve popüler ico ları izleyicinin taktirine sunmak , Blockchain ve cryptocurrency (kripto para) dünyasındaki önemli haberleri konu edinmek için kurulmuş bir kanaldır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Holo uzun zamandır türk yatırımcının takipçisi olduğu bir proje holofuel gibi yeniklileri bekliyoruz.Uzun vadede mutlaka kazandıracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün