Genel

Crea8social 7.3.2 Sosyal Medya Platformu

Size yeni güncelleme yayın haberlerini buraya getirmek her zaman heyecan vericidir, size her zaman en iyisini sunmak için çok çalıştığımız açık değil mi?
Bize ara vermemizi söyleyene kadar merhamet etmeyeceğiz, ki bunu yapmayacağını biliyorum 

Crea8social’ın başka bir harika yeni sürümünü (sürüm 7.3.2) duyurmaktan mutluluk duyuyorum , bu yeni güncelleme platformda pek çok iyileştirme ile deneyimlendi. 

Yeni güncellemeyi birkaç gündür canlı demomuzda inceleyip test etmek için hazırladık, çünkü bazılarınız da bizimle test etme şansı buldu. 

Crea8social Sürüm 7.3.2  , platforma birçok iyileştirme ve geri bildirim sayfamızdaki önerilerinizden bazı yeni eklemeler ile birlikte gelir. 

Aşağıda, platformun yeni güncellemenin etkilendiği yönünün önemli noktaları yer almaktadır.

- Kullanıcı yeni konumdan oturum açtığında EKLENDİ Güvenlik sorusu onay sistemi
- EKLENDİ Yetişkin resim filtresi
- EK Telefon numarası desteği
- EKLENDİ E-posta ve telefon numarası doğrulama
- EKLENDİ Yönetici toplu SMS Göndericisi
- EKLENDİ E-posta veya telefon kullanan iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi
- Varsayılan temaya 3 ek açılış sayfası ve bağlantı boyutu seçeneği EKLENDİ
- Gece modunu etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için EK Yönetici seçeneği
- Grup sohbeti ve profil sayfası çapasını sohbet kutusuna bırakma seçeneği EKLENDİ
- Fotoğraflar için EKLENDİ İndir düğmesi

Klavye Kısayolları: Birden fazla fare tıklamasını tek bir tuşa basmaya dönüştürün. GİBİ, PAYLAŞ, YENİ YAYIN, SONRAKİ YAYIN, ÖNCEKİ YAYIN ve diğerleri gibi yaygın eylemler için klavye kısayollarını kullanmak, üye deneyiminizi geliştirmek için harika bir yoldur. Bu, üçüncü taraf geliştiricimizden premium bir eklentidir, eklenti hakkında daha fazla ayrıntıya buradan göz atın

Fotoğraf Filtresi Eklentisi:  Fotoğraf Filtresi Eklentisi, platforma yüklemeden önce fotoğraflarınıza farklı güzel filtreler eklemenize izin verir. Bu, şirket içi geliştiricimizden premium bir eklentidir, eklenti hakkında daha fazla ayrıntıya buradan göz atın

Yarışma Eklentisi: Yarışma modülü, web sitenizi zorlu bir Battlefield’a dönüştürür. Üyeler BLOGLAR, FOTOĞRAFLAR, MÜZİK ve VİDEO yarışmalarında yarışabilir.
Yarışma sahibi, yalnızca yarışmanın şartlarını, Ödülü ve süresini (Yarışma, Oylama ve Girişlerin Gönderilmesi) belirtir. Bu, üçüncü taraf geliştiricimizden premium bir eklentidir, eklenti hakkında daha fazla ayrıntıya buradan göz atın

ShoutBox Eklentisi:  Shoutbox iletişimi, bir topluluk oluşturmanın anahtarıdır ve kullanıcılarınızın topluluğunuzda daha uzun süre kalmasını sağlayacak ana faktörlerdir. Shoutbox, sitenizin üyelerinin topluluğunuzun tüm üyeleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanıyan sohbet benzeri bir özellik sağlayan bir sohbet kutusudur. Bu, şirket içi geliştiricimizden premium bir eklentidir, eklenti hakkında daha fazla ayrıntıya buradan göz atın.

 

FULL İNDİR
TEMANIN PREMİUM PLUGİNLERİ
DEMO ADRES

 

 

 

 

 


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün