Kitap

Birşeyler anlatıp gidicem.

Sadece birkaç cümle sarfedicem. Yada yazmaya çalışıcam, kendime, benliğime, kalemime, öfkeme, nefretime ve de hayatıma.

Unuttun birçok şeyi. Hayatı’nın en kötü günlerini unuttun. Yeni dünyalara girdin, yeni insanlar tanıdın. Sence de birşeyler yanlış gitmiyor mu? Gerçekten herşey boka sarmaya başladı, bunun farkında mısın? ya da varacak mısın artık?

Varmalısın!

Aklından sildiğin herşeyi neden yeniden canlandırmaya heveslisin? Hayır sana zarar veren şeylerden neden uzaklaşmıyorsun yani. Tamam zor günler geçirdin, hayatında yeni kapılara izin verirken kendi kapılarını isteyerek kapattın, tamam silmeye çalışırken daha çok iz bıraktın tamam. Ama bunları artık unutmanın zamanı gelmedi mi?

Artık çıkman lazım bu durumdan. Dünya dönüyor, insanlar gülüyor, kuşlar uçuyor, mevsimler geçiyor. Sende geçeceksin. Elbet bitireceksin sonunda. Ama farketmelisin artık, kendine gelmelisin. Sen bu değilsin, iyiyim dediğin insan değilsin. Gerçeklerle tanış artık ilerlemelisin. Dikkatli ol.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün