GündemInternet

Taha Mumcu – Method Şarkısı Netd’de Yayında

Tabi bir şarkı yaptık çıkardık. Klibini yaptık ettik. Güzel oldu, birçok platformda yayınlandı ve güzel bir geri dönüş aldığımı belirtmek isterim.

Yayınlamadan önce birçok yerde şarkıyı deneyerek geri dönüşleri aldığımı belirteyim. Şarkı kendi nezdimde içime sindi ve klip çekimlerinde eğlenceli dakikalar yaşadık. Alt yapıda ve tüm mix işlemlerinde emeği olan Burak Doğan yani namı değer mossatein abim ile Emre ve Süleyman kardeşlerimin destekleriyle harika bir parça ortaya koyduk.

Genel anlamda geri dönüşler harika olup olumsuz yorumlarıda eleştiri olarak alarak geliştirmeye yönelttik. Gelecek günlerde yeni şarkıların yayın alacağını ve güzel geri dönüşlerin tekrardan olacağını düşünüyorum.

Yeni klipler ve yeni parçalar için takip etmeyi unutmayın.

İnstagram : https://www.instagram.com/tahamumcu/
Twitter : https://twitter.com/tahamumcu
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCuvjImd_HdYXN020y14o-jw

Netd ve Tüm platformlarda şarkı yayında.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün