Tanıtım

Bursa’da Jel Akü İhtiyaçlarınız İçin Ekonomik Solar’a Danışın

Ekonomik Solar firması Bursa jel akü, güneş enerjisi sistemleri, invertör, rüzgâr türbinleri, şarj istasyonlarına yönelik satışlar yapmaktadır. Ekonomik Solar firması Türkiye geneline hızlı ve sorunsuz ürün teslimatı gerçekleştirmektedir.

Ekonomik Solar firması tarafından satışı gerçekleştirilen güneş enerjisi sistemi polikristal,  monokristal güneş panelleri olarak satılmaktadır.

Ekonomik Solar firması tarafından satılan polikristal güneş panelleri silikon kristallerin eritilmesi ve daha sonra hızlı soğutulmasıyla oluşan polikristal yapıya sahip malzemeden üretilmektedir.

Polikristal güneş panelleri, monokristal panellere göre daha düşük verimlilik sağlarlar. Bunun nedeni, polikristal yapıların çoklu kristallerden oluşması ve elektronların hareket etmesini engelleyen enerji kayıplarının olmasıdır. Polikristal güneş panellerinin maliyetleri daha düşüktür.

Polikristal güneş panelleri birçok kullanım alanında tercih edilmektedir. Özellikle düşük enerji talebi olan evler veya işletmeler için daha uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkan polikristal solar panel düşük maliyetleri nedeniyle daha geniş bir kitle tarafından satın alınabilir olmaktadır. Polikristal güneş panelleri kullanımları açısından genellikle daha büyük alanlara ihtiyaç duyarlar, ancak bu dezavantaj, geniş çapta uygulamalarda avantajlı olabilir. Büyük güneş çiftlikleri ve diğer büyük ölçekli güneş enerjisi projeleri için polikristal paneller daha uygun olabilir. Ekonomik Solar firması tarafından Lexron marka 65,85,125,170,285 watt polikristal güneş panelleri satışı yapılmaktadır.

Ekonomik Solar firması tarafından satışı yapılan jel aküler Jel Star, Orbus, Lexron markaları altında satılmaktadır. Jel aküler yapısal olarak klasik akülerden farklı olarak jöle kıvamında elektrolit bulundurmaktadır. Yapısında bulunan jel elektrolitler sayesinde su ilavesi ve bakım gerektirmeyen jel aküler kullanım kolaylığı ve verimliliği açısından ön plana çıkmaktadır.

Jel akülerin mekanik yapısında özel bir valf istemi bulunmakta ve bu sayede olası gaz sızıntısı durumlarında oluşan yüksek gaz basıncından dolayı valfin açılmasıyla birlikte gazlar aküden uzaklaştırmaktadır.

Jel aküler çevre dostu, darbeye dayanıklı yapısı, kullanım süresi, depolama süresi ve performansının yüksekliği gibi unsurlarla Ekonomik Solar firmasının en çok satışı yapılan ürünleri arasında yer almaktadır. Jel aküler güneş panelleri ve rüzgâr türbinleri gibi yenilenebilir enerji sistemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.  Güneş panellerinde yaygın kullanımı sebebiyle solar akü olarak da adlandırılmaktadır.

Ekonomik Solar firmasının satışını yaptığı güneş enerjisi panelleri ve jel akü sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.ekonomiksolar.com/ internet adresini tıklayarak Ekonomik Solar firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Ekonomik Solar firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Ekonomik Solar firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de firmanız, eviniz, karavanınız veya tarla sulamak için güneş enerjisi panelleri ve jel akü sistemlerine yönelik çözümler almak isterseniz Ekonomik Solar firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün