Tanıtım

Pati Palace Hayvan Hastanesinde Hangi Hizmetler Veriliyor?

Pati Palace veteriner kliniği birçok konuda hayvanlara yönelik tıbbi hizmetler sunan bir hayvan hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Pati Palace veteriner kliniği evcil hayvanların sağlıklarını korumak ve iyileştirmek için çeşitli tedavi ve prosedürler sunarak sevimli hayvan dostlarımızın uzun ve kaliteli bir hayata sahip olmalarını amaçlamaktadır. Pati Palace veteriner kliniği olarak hayvanlara yönelik uygulanan genel sağlık kontrollerinde herhangi bir olası sağlık sorununu tespit etmek için bir dizi sağlık testi uygulanmaktadır.

Hayvan dostlarımıza yönelik verilen sağlık hizmetleri arasında rutin aşı uygulamaları da yer almaktadır. Evcil hayvanlara yönelik hastalıklara karşı korunması için gerekli tüm aşıları yapılmaktadır Uygulanan aşı programında ithal aşılar da yer almaktadır. Aşı günü gelen evcil hayvanların sahiplerine yönelik hatırlatmalar yapılarak aşı programının belirlenen plan ve zaman içerisinde uygulanmasına özen gösterilir.

Pati Palace veteriner hizmetleri arasında hayvan dostlarımıza yönelik uygulanan uzman veteriner kadrosu öncülüğünde yapılan cerrahi müdahalelerde yer almaktadır. Yapılan cerrahi müdahaleler genel olarak ortopedik ve yumuşak doku uygulamaları olmaktadır.

Pati Palace veteriner klinikleri hizmetleri çok çeşitli uygulamaları içermekte olup bu uygulamalar arasında evcil hayvanlara yönelik diş tedavileri yer almaktadır.  Verilen hizmetler arasında diş temizliği, diş çekimi, implant uygulamaları bulunmaktadır.

Beslenme danışmanlığı olarak Pati Palace veteriner kliniğinde yer alan evcil hayvanınızın sağlıklı bir beslenme programına uygun şekilde beslenmesi için bilgiler ve programlar verilir. Evcil hayvan dostlarımızın ani gelişen yaralanma durumlarına yönelik Pati Palace veteriner hizmetleri evcil hayvan dostlarımıza yönelik hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edilmesini sağlayacak acil bakım hizmeti sunmaktadır.

Pati Palace Veteriner Hastanesi evcil hayvanların kaybolması durumunda onları kolayca bulmanıza yardımcı olmak ve hayvan dostlarımızla yurt dışı çıkışlarına izin alabilmek amacıyla deri altı bağ dokusuna mikroçip uygulaması yapmaktadır. Evcil hayvan dostlarımıza yönelik uygulanan tedavi programı kapsamında hastalıklarının tedavi etmek için gerekli olan tüm ilaç tedavilerini sunar. Pati Palace Veteriner Hastanesi evcil hayvanların sağlık durumunu değerlendirmek mevcut hastalıkların doğru açıdan teşhisinin konulması için kan ve idrar testleri yapmaktadır. Kan ve idrar testlerinin sonuçları etkin laboratuvar hizmetleri sayesinde hızlı bir şekilde çıkmaktadır.

Pati Palace veteriner hizmetleri ani darbe doku yaralanmalarına yönelik hayvan dostlarımız için röntgen, ultrason ve diğer radyoloji prosedürlerini kullanarak evcil hayvanların darbe kaynaklı organlara yönelik sağlık sorunlarını tespit eder.

Pati Palace hayvan hastanesine ilişkin hayvan dostlarımız için verilen sağlık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen hayvan severler https://patipalace.com/ internet adresi üzerinden Pati Palace veteriner hizmetleri web sitesine giriş yapabilirler.

Pati Palace veteriner hizmetleri web sitesinde yer alan iletişim bölümünde yer alan gerekeli bilgiler doldurularak sormak istediğiniz soruları sormanız mümkün olacaktır.

Pati Palace veteriner hizmetleri kapsamında sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar almanız mümkündür. Sizler de kıymetli hayvan dostlarınız için etkin hizmetler almak isterseniz Pati Palace veteriner kliniklerinde mümkün olacaktır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün