Kullanım Koşullar

tahamumcu.com.tr Blog Sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.
Bu Blog Sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi durumunda aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır.
Bu şartların kabul edilmemesi durumunda Blog sitesine girilmemelidir. tahamumcu.com.tr Kullanım Koşullarını evvel haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına haizdir. Kullanım Koşulları yayınlandığı andan itibaren geçerlidir. Bu yüzden Kullanım Koşulları Sayfasını sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

1- Bu Blog’da yer edinen data, rapor, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
2- tahamumcu.com.tr blog sitesinde yer edinen tüm eserler izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.

3- Bu Blog sitesi muhteviyatında yer edinen tüm eserler (yazı, fotoğraf, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Taha Mumcu’ya ilişkin olup, 5846 sayılı Düşünce ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceca Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Düşünce ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer edinen hukuki ve cezai yaptırımlara doğal olarak olurlar. Taha Mumcu ilgili yasal işlem başlatma hakkına haizdir.

4- Bu Blog Sitesinde yer edinen eserlerin bütünü yada bir kısmı değiştirilerek yada başka bir suretle öteki bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
5- Kullanılacak bilgiye ilişkin izinler, yazılı olarak talep edilmelidir.
6- Bu Blog’a erişim, her hangi bir duyuru yapılmaksızın geçici yada devamlı olarak durdurulabilir.
7- Blog’da yer edinen tüm bilgiler evvel haber verilmeksizin değiştirilebilir.
8- Taha Mumcu dilediği süre, Blog’un her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir.

Mesuliyet Reddi;
1- İşbu Blog’da yer edinen beyanlar hukuken taahhüt durumunda sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir.

2-Yazım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması yada saldırıya uğraması şeklinde nedenlerden meydana gelen hatalara karşı güvence edilmemektedir. Bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak hiç bir kimseye verilmemektedir.

3- Bu yüzden Bu Blog’da yer edinen elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak meydana getirilen işlemlerden doğacak, direkt yada dolaylı, her türlü maddi/tinsel zararlar ve masraflardan tahamumcu.com.tr görevli tutulamaz.

4- tahamumcu.com.tr Blog Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla beraber, bu mevzuda bir güvence vermemektedir. Her hangi bir data, belge, uygulama vb. indirmeden ilkin virüslerden korunma mevzusunda lüzumlu önlemlerin alınması tavsiye edilir.

5- Bu Blog, üçüncü kişiler tarafınca sunulan bilgiler içermemektedir. Üçüncü kişiler tarafınca sunulan bilgiler yüzünden tahamumcu.com.tr görevli tutulamaz.

6- Bu Blog Sitesinde kullanıcılarına sunulan bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle birlikte, yanlış yada noksan bilgiden görevli değiliz.

7- Blog Sitesinde yer edinen linklerle ulaşılacak dış kaynaklı sitelerde sunulan bilgiler sebebiyle hiçbir mesuliyet kabul etmez.
Söz mevzusu bağlantılar bir güvence verilmeksizin, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla verilmiştir.

8- tahamumcu.com.tr, yorum bölümlerindeki yazılardan görevli tutulamaz. Yorumlar, kamuoyunun kullanımına açıktır. Yorumlardan yorum yazarları mesuldür.

İletişim
tahamumcu.com.tr sitesinde uygulanan kullanım koşulları ile ilgili; her türlü sual, görüş ve düşüncelerinizi taha@tahamumcu.com.tr adresinden iletebilirsiniz.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün