Video

7599TL Bütçeli AMD 5700XT Sistem Toplama Rehberi

• Sistemin hazır hali: https://bit.ly/PCHSClass11

Evet, şükürler olsun dolar birazcık düştü. Bugünkü kur ile 7.66 seviyesinde ileriyor. Yine çok mu? Tabii ki çok ama 8.65’lere nazaran gene iyi. Biz de hemen fırsattan istifade edip hemen bir sistem toplama rehberi oluşturmak istedik.

Bildiğiniz üzere PCH S Class sistem rehberlerimiz sırasıyla devam ediyor. Bu sefer PCH S Class 1.1 versiyonu ile devam ediyoruz.

Peki bu sistem toplama rehberinde hangi parçalar var?
• İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X
• Ekran Kartı: XFX RX 5700XT
• RAM: Team Vulcan 8+8 16GB 3200MHz
• SSD: Team CX5 480GB
• Anakart: MSI B450M-A PRO MAX
• Kasa: GamePower Horizon MESH 700W 80+

Hatırlamayanlar için belirteyim; PCH E Class giriş seviyesi, PCH F Class orta segment ve PCH S Class’ta üst segment sistemlerimizi temsil ediyor.

İncehesap ile yaptığımız bu sistemde ise sıra üst segment oyun bilgisayarı toplama rehberinde. Parçaları tek tek topladık, ardından canlı canlı FPS testlerini, sıcaklık değerlerini ve performanslarını sizlere gösterdik.

7599TL bütçeli bu sistemi de ayrıca tek tek topladığınızda fiyatın ne kadar avantajlı olduğunu göreceksiniz.

Eğer topladığımız bu oyun bilgisayarı ile alakalı kafanızda soru işaretleri varsa, lütfen yorumlardan bana yazmayı unutmayın. Bir sonraki sistem toplama rehberi ve bilgisayar toplama videosunda görüşmek üzere, kendinize çok dikkat edin..!


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün