Güncel Bilgilendirme: Yeni yılda yeni yazılar ve yeni tasarım ile tahamumcu.com.tr

Teknoloji

Xiaomi Mi 9 Performans Testi Yayınlandı!

Yeni telefon alacaklar, birazcık daha beklemek isteyebilirsiniz bundan dolayı Xiaomi yeni cihazını satışa sunmak suretiyle. Niçin bu aleti bekleyeyim diyenlere cevabımız şu olacaktır; bu güne kadar üretilmiş en performanslı aygıt. Zira Antutu neticelerini gördüğünüz vakit buna eşdeğer şu sıralar başka aygıt olmadığını görmüş olacaksınız. Cihazın çıkışının arkasından yayınlanancak aylık Antutu testlerinde cihazın ilk sırada olması umut ediliyor. O zamana kadar daha iyisi üretilmez ise durum bu şekilde.

Xiaomi Mi 9’a enerjisini veren işlemci Snapdragon 855 oluyor. 7nm teknolojisiyle üretilen bu işlemci 8 çekirdekli yapısıyla beraber 2.84 GHz hıza erişebiliyor. Bu da piyasayı alt üst ediyor. Galaxy S10’un da bu işlemciden kullanacağını ekleyelim.

Xiaomi’nin yetkilileri Çin’de Antutu neticelerini paylaştı.

Skor bu, lakin sorun şu; bu skor hangi modele ilişik. Ram boyutu nedir? Bunlar ortaya çıkmış olduğu vakit daha mantıklı bir karşılaştırma yapmak mümkün olacak. Fark şu şekilde ortaya çıkıyor ki aynı işlemciyle Lenovo Z5 Pro GT 368.480 puan alabiliyor. Burada bir ihtimal ram miktarı etkili oluyordur diye düşünüyorum.

Her şekilde Xiaomi Mi 9 2019’un en performanslı cihazlarından biri olacağını kanıtlıyor..

Related posts
Teknoloji

Windows Mavi Ekran Hatası Çözümü

Teknoloji

PlayStation 5 Performansı Hakkında Detaylar

Teknoloji

Googla Translate'in Yeni Özellikler'de Neler Var?

Teknoloji

PSU Seçimi Nasıl Yapılmalı?

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir