Oyun Haberleri

Worms Revolution Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz!

 

Steam ve Epic Games’in sürprizlerine alışmaya başlamışken şimdi de bir sürpriz GOG platformundan geldi. Bu kez GOG platformunda, popüler oyunlardan kabul edilen Worms Revolution ücretsiz hale geldi.

Sınırı olan süre süresince ücretsiz bir şekilde duracak oyunu, belirlenen süreler içinde GOG hesabınız ile almanız gerekecek. Gelin oyundan ve ücretsiz kalacağı süreden söz edelim.

Worms Revolution Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Oyunu ücretsiz bir şekilde almak için 2 gününüz var. 30 Aralık sonrasında oyun ücretli olarak satılmaya devam edecek. Şu an kış indirimleri kapsamında Steam üstünden de fiyatı 9 TL civarlarında.

Fakat bir fark var. GOG tarafınca verilen ücretsiz sürüm, Gold Edition sürümü. Doğrusu içinde ek içeriklerin olduğu sürüm. Bu sürümde de 4 ayrı ek DLC paketi var.

  • Customization Paketi
  • Funfair DLC’si
  • Mars paketi
  • Medieal Tales DLC paketi.

Standart sürümü aldığınız vakit ek DLC’ler içinde yer almıyor. Gold Edition sürümü Steam üstünden 199 TL benzer biçimde bir fiyatla satılıyor. Bu detayları verdikten sonrasında oyunun GOG sayfasını da tam şuraya ekleyelim. Hadi birazcık da oyundan söz edelim.

Worms Revolution

Worms Revolution {Nasıl} Bir Oyun?

Oldukca keyifli bir oyun diyebilirim. 2D oynanış yapısında sıra tabanlı strateji oyununda, deli solucanları denetim ediyorsunuz. Amacınız doğru hamleleri yapmak ve doğru envanterleri kullanarak rakibinizi yenmek.

Uzun soluklu ve bir fazlaca keyifli olan yapımın Team17 Digital tarafınca geliştirildiğini ve yayınlandığını da eklemiş olalım.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün