Oyun Haberleri

Wolfenstein New Order Ücretsiz Oldu! Kaçırmamak Gerek

 

Epic Games yapacağını yapıyor. Yılbaşı hususi olarak her gün yeni bir oyunu ücretsiz vermeye devam eden platform, artık AAA oyunlara da geçiş yapmış oldu. Açık konuşmak gerekirse şu ana kadar verilen oyunları oldukca beğenmedim fakat bu kez Wolfenstein New Order ücretsiz oldu.

Zamanının iddialı oyunlarından kabul edilen Wolfenstein New Order, FPS türünün de ses getiren yapımlarından biri olmayı başarmıştı. Gelin derhal oyunun ücretsiz sürüm detaylarına geçelim.

Wolfenstein New Order Ücretsiz Fakat Ne Zamana Kadar?

Aslen işin başlangıcında söyledik. Oyun sınırı olan bir süre için ücretsiz. Yılbaşına hususi olarak günlük ücretsiz oyun kampanyası kapsamında ücretsiz. Bugün kısaca 21 Aralık 19:00’dan sonrasında yapım tekrardan ücretli hale gelecek.

Kaçırmayın: Çağıl Warfare 2’nin Fiyatı Düştü

179 TL benzer biçimde bir ücret ödemeniz gerekecek. Bu süreye kadar oyunu alırsanız, tamamen sizin olacak. Güzel bir fırsat.

Wolfenstein New Order Ücretsiz

{Nasıl} Bir Oyundan Söz Ediyoruz?

Bethesda Sorftworks imzasını taşıyan bir yapım. FPS türünde karşımıza çıkan oyunda alternatif bir 1960 periyodu mevzu ediniyor. Malum tarih yerine tarihin değişik bir halde işlediğini görüyoruz.

Dünyanın kontrolünü eline geçiren Nazi topluluğuna karşı direnişçi bir grup olarak savaşım ediyorsunuz. Hususi geliştirilmiş cenk makineleri ve acımasız düşmanlar da tam karşınızda. Süper silahların kontrollerini sağlayarak, dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Alternatif bir hikayede geçen sürükleyici bir oyun. Hele bir de ücretsiz olunca denemeye kıymet diye düşünüyorum. Epic Games sayfasını da derhal şuraya ekliyorum.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün