Oyun Haberleri

The Witcher 3 Güncellemesi Grafikleri Ne Kadar Değiştirecek? (Video)

 

The Witcher 3, seneler sonrasında yeni bir güncelleme alacak. Fakat bu güncelleme eski güncellemelerden oldukca değişik. Şu sebeple bu güncelleme sonrasında oyun revize edilecek.

Grafikler ve dokular yeni nesil donanımlara uygun bir hale getirilecek. Aslına bakarsan güncellemenin Next-Gen adıyla çıktığını da biliyoruz. Kısa süre ilkin yeni güncelleme için videolu tanıtımın yapıldığından da söz etmiştik. Hemen hemen güncelleme yayınlanmadı fakat şimdi de bir karşılaştırma videosu geldi.

The Witcher 3 Grafikleri Ne Kadar Değişiyor?

ElAnalistaDeBits tarafınca gösterilen video, güncellemeden sonrasında oyunun {nasıl} değişeceğini gösteriyor.

11 dakikalık videoyu izlediğinizde, gelecek güncellemenin bir fazlaca etkili olacağını görüyorsunuz. Bilhassa dokulara, gölgelere ve yansımalara dikkat etmenizi isterim.

Eski sürüme gore ciddi bir değişiklik söz mevzusu. Haliyle oyun birazcık daha gerçekçi bir hal alacak diyebiliriz.

Kaçırmayın: The Witcher 3 Next-Gen Güncellemesi için Detaylar  

Bilhassa ışın izlemenin etken olduğu sahnelerde, daha gerçekçi bir yapı olduğu kati. Bir kanadı bir tarafa, yeni nesil konsollarda da grafik deneyimi bir fazlaca gelişmiş duruyor.

Aslına bakarsan oyunun orijinalinde de grafik mevzusunda başarıya ulaşmış bir yapı vardı. Fakat bu güncelleme, işleri birazcık daha ileri noktaya taşımış. Doğal ki en güzel yanı, güncellemenin tamamen ücretsiz bir şekilde gelecek olması.

Şu demek oluyor ki daha iyi grafiklere ve yeni bir The Witcher 3 deneyimine erişmek için herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmayacağız. Şunu da belirtmek gerekiyor ki artık gözümüz The Witcher 4 yapımında. Evet eski oyun güncellendi falan fakat şu an geliştirme aşamasında olan The Witcher 4, daha büyük bir coşku yaratıyor.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Witcher 3’ü bitirdim, gerçekten denildiği kadar heyecanlı bir oyun. Oyuna gelecek olan grafik güncellemesi, güzel olsa da bence çok fark etmeyecektir. Umarım yeni senaryolar da eklerler de oyunu bitirenler olarak bir daha oyunu tadabiliriz :) Paylaşım için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün