Oyun Haberleri

Severed Steel Ücretsiz Oldu! {Nasıl} Bir Oyun?

 

Epic Games, oyuncuları sevindirmeye devam edecek şeklinde gözüküyor. Her gün keyifli bir oyun armağan ediliyor. Bugün sunulan oyun da Severed Steel oldu. Gene oldukça kısa bir süre için ücretsiz olan yapım, alışkın olduğumuz oyun yapısından birazcık daha değişik bir dünya sunuyor.

Isterseniz ilkin oyunun ne zamana kadar ücretsiz olacağından söz edelim. Sonrasında oyundan da konuşuruz.

Severed Steel Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olarak Duracak?

Gene günün oyunları kapsamında sunulan bir oyun. Doğrusu 28 Aralık 2022 tarihinde aynı saatte doğrusu 19:00’dan sonrasında gene oyun ücretli olacak. Oyunun fiyatı düzgüsel zamanda 40 TL civarlarında.

Yarından sonrasında oyunu satın almak isteyenler bu fiyatı ödemek zorunda duracak. Ücretsiz bir şekilde oyunu almak isteyenlere tam şuraya bağlantıyı ekleyelim. Şimdi gelin birazcık da oyundan söz edelim.

Severed Steel

Severed Steel {Nasıl} Bir Oyun?

Standart nişancı türü yapımlarından ayrılan oyun, voxel çerçevelerle dolu geniş mekanlar sunuyor.

Oyunda kolunu yitirmiş bir karı karakteri denetim ediyorsunuz. Çeşitli akrobasi hareketleriyle devamlı hareket halindesiniz ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Kimi vakit masanın altından yitik çelik botlarınızla vuracağınız bir darbe ile kimi vakit da silahınızla düşmanları yok etmeniz lazım.

Öykü modu ve standart savaşım modu şeklinde değişik oynanış modları da sunan Severed Steel için en güzel kısım ise oyunun level editörü sunuyor olması.

Kendi seviyelerinizi yaparak, aksiyon dolu bir oynanış elde edebilirsiniz. Videoda ekleyeceğim. Oyunun yapısını videodan daha iyi anlayabilirsiniz.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün