Mobil

Samsung USB Sürücüleri Nasıl İndirilir?

Samsung telefonların bir bilgisayara bağlanması için lüzumlu olan bazı yollardan bahsettik. Bu sayede bilgisayarınızda işlem yapabileceksiniz. Mesela telefonunuzdaki dosyaları kolay bir halde bilgisayarınıza yedeklemek ya da Samsung’un PC uygulamasına muntazam şekilde bağlanmak şeklinde işlemleri burada anlatılan yöntemle mümkün hale getirebileceksiniz.

Samsung USB sürücüler

MacOS doğrusu Apple bilgisayarlar ve Linux tabanlı bilgisayarlar için herhangi bir dosya indirmenize gerek kalmamıştır. Direkt telefonu USB kablo vesilesiyle bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Wİndows işletim sisteminde ise daha gelişmiş özelliklere erişmek için bir kaç driver (sürücü) indirmeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekir.

  • Samsung’un resmi sitesinden buradaki dosyayı indirin. Buradan indirdikten sonrasında kurulumu yapın ve telefonunuzu deneyin.
  • Ya da en güncel sürüm olan buradaki dosyayı indirin. Buradaki dosyayı indirdikten sonrasında aşağıdaki adımlarla kuruluma geçin.
  • Dosyayı arşivden çıkarın.
  • Klasörün içinde .exe dosyasına çift tıklayın.
  • Onay verdikten sonrasında program kurulum klavuzu sizi yönlendirecektir.
  • Kurulum esnasında dilinizi ve bölgenizi seçtiğinizden güvenli olun.
  • Kurulum tamamlandıktan sonrasında bitir butonuna basın.

Bu işlemden sonrasında da Samsung telefonunuzu bilgisayara bağlayın. Daha evvel bilgisayar gelişmiş işlemler için telefonunuzu tanımazken bu yükleme işleminden sonrasında telefonunuzu görecektir.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu
Taha Mumcu
Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Mobil