Oyun Haberleri

PlayStation Plus Aralık 2022 Oyunları Neler? Sıralama

 

Kasım ayını dolu dolu geçiren PlayStation Plus servisi için yeni ay müjdeleri geldi. PlayStation Plus Aralık 2022 oyunları resmi olarak açıklandı.

Yeni yıl dönemine girilmesiyle birlikte bu ay iddialı oyunların verileceğini tahmin ediyorduk. Öyleki de oldu diyebiliriz. Hemen hemen Plus Extra ve Plus Premium oyun kataloglarına eklenecek olan oyunlar belli değil fakat genel olarak Plus servisi için verilecek oyunlar netlik kazanmış oldu.

PlayStation Plus Aralık 2022 Oyunları

Açıklanan bu oyunlar paket fark etmeden tüm Plus aboneleri için gelecek. Plus Essential, Extra ve Premium paketleri fark etmeden bu oyunları alacaksınız. Oyunların erişime açılacağı tarih ise 6 Aralık olacak. Kullanıcılar 2 Ocak evveliyatına kadar da oyunları erişimde görecekler. Peki listede hangi oyunlar var?

Aralık Ayının Oyunları

  • Divine Knockout Founders Edition – PS5 konsollar ve PS4 konsollar için
  • Biomutant – PS5 konsollar ve PS4 konsollar için
  • Mass Effect Legendary Edition – PS4 konsollar için

PlayStation Plus Aralık 2022

PlayStation Plus Aralık 2022 oyunları

Bana sormuş olacaktır olursanız burada dikkat çeken oyun Mass Effect yapımı olacak. Zira sunulan bu içerik serinin tüm oyunlarını ihtiva ettiği benzer biçimde 40 adedin üstünde de DLC paketi içeriyor. Ek olarak tekrardan düzenlenmiş olan grafikler de var. Fakat doğal ki öteki yapımların da iddialı oyunlar bulunduğunu belirtelim.

Kaçırmayın: The Witcher 3 Güncellemesi için Karşılaştırma Videosu Geldi

Artık Extra ve Premium üyeleri için açıklanacak olan yeni oyun kataloğu içeriklerini bekleyeceğiz. Ay sonuna doğru bu oyunların da duyurulmasını bekliyoruz.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün