Oyun Haberleri

Metro Last Light Redux Ücretsiz Oldu!

 

Epic Games, günün ücretsiz oyunu kampanyası kapsamında ücretsiz olan yeni oyunu deklare etti. Bir fazlaca popüler oyunlardan önde gelen Metro Last Light Redux yapımının ücretsiz bir şekilde sunulduğunu gördük.

Metro serisinin sevilen oyunu, öteki yapımlar şeklinde oldukca kısa bir süre için ücretsiz bir şekilde duracak. Bu süre içinde oyunu kütüphaneye eklemeniz icap ettiğini belirterek detaylara geçelim.

Metro Last Light Redux Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

24 Aralık ücretsiz oyunu olarak açıklanan yapım, 25 Aralık 19:00’a kadar ücretsiz olarak duracak.

Sonrasında yapım yine 31 TL olan satış fiyatı ile sunulacak. Doğal ki 25 Aralık’ta aynı saatte yeni ücretsiz oyunun da erişime açıldığını göreceğiz.

Metro Last Light Redux

Metro Last Light Redux {Nasıl} Bir Oyun?

Oyun tutkunu olan birçok takipçimizin yapımı yakından tanıdığını düşünüyorum. Fakat gene de bilmeyenler için oyundan da söz edelim.

Yapım, 4A Games tarafınca geliştirilen ve Deep Silver tarafınca gösterilen korku aksiyon türünde bir oyun.

2034 senesinde geçen oyunda, alternatif bir geleceğin mevzu edindiğini görüyoruz. Kıyamet sonrasında Moskova’da hayatta kalanlardan biriyiz ve yaşama devam etmek için metro tünellerinde savaşım etmemiz gerekiyor.

Bir taraftan hayatta kalmaya çalışacak bir taraftan da mutantlara karşı savaşım vermeniz gerekecek. Birinci kişi nişancı türünde oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanesine eklemek isteyenler için şuraya Epic Games’in sayfasını da ekliyorum.

Bu detaylarla birlikte şimdilik görüşmek suretiyle diyelim. Yarın günün ücretsiz uygulamasıyla gene karşınızda olacağız.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün