Oyun Haberleri

LEGO Builder’s Journey Ücretsiz Oldu!

 

LEGO lisansını taşıyan ve alıştığımız LEGO evreninde geçen oyunlar giderek popülerlik kazanmaya başladı. LEGO Builder’s Journey, son aylarda popüler olmuş LEGO oyunlarından biri. Oyunun popülerliği de birazcık daha artacak şeklinde duruyor zira oyun kısa süreliğine ücretsiz hale geldi.

Takip edenler ne olursa olsun bilecektir ki Epic Games’in yılbaşı etkinliğinden söz ediyoruz. Platform, her gün yeni bir oyunu ücretsiz bir şekilde veriyor. İşte bugün de sevilen LEGO yapımı ücretsiz oldu.

LEGO Builder’s Journey Ne Zamana Kadar Alınabilir?

Oyunu almak için elinizi acele tutmanız gerekecek. Zira oyun 1 gün süresince ücretsiz bir şekilde duracak. 22 Aralık 2022, saat 19:00 itibariyle yapım yine ücretli hale gelecek.

Fakat güzel haber şu ki yarın aynı saatte başka bir oyunu ücretsiz bir şekilde alacağız. Daha iddialı yapımları da bekliyoruz. Dün Wolfenstein New Order ücretsiz yapılmıştı. Yeni yıla girdikten sonrasında daha iddialı oyunlar verilebilir. Bekleyip göreceğiz.

LEGO Builder's Journey

{Nasıl} Bir Oyun?

Unutmadan oyundan da söz edelim. LEGO Builder’s Journey, LEGO parçalarıyla çeşitli şekilleri halletmeye ve mini bulmaları çözmeye çalıştığınız bir oyun.

Minik çaplı fakat grafik kalitesi açısından fazlaca iddialı bir yapım. Işın seyretme şeklinde destekleri var. LEGO ile uğraşmayı sevenler için zevk verecek oyunlardan biri diyebiliriz. Ek olarak yapımın metin düzeyinde Türkçe dil desteğinin bulunduğunu da biliyoruz.

Ücretsiz olmadan önceki fiyatı da 33 TL civarındaydı. Kütüphanenizi zenginleştirecek bir yapım diyebilirim. Doğal ki en güzel yanı şu an için ücretsiz olması. Unutmadan oyunun Epic Games sayfasını da şuraya ekledim.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün