Tanıtım

İVK’nın İlham Veren Konuşmacı Etkinliklerinin Analizi

İVK konuşmacı ajansı hizmet olarak sunduğu workshop ve atölye etkinlikleri faaliyetlerinde katılımcıların belirlenen konu hakkında bilgi edinmesi, becerilerini geliştirmesi veya yeni bir deneyim yaşaması için bir araya geldiği etkileşimli etkinlikler düzenlemektedir.

İVK konuşmacı ajansı tarafından hizmet almak isteyen firmalara yönelik düzenlenen bu etkinlikler bireylerin öğrenme sürecine aktif bir şekilde katılmalarına, yeni fikirlerle tanışmalarına ve pratik becerilerini geliştirmelerine olanak sağlar.

İVK konuşmacı ajansı workshop ve atölye etkinlikleri kapsamında çalıştıkları işyerlerine yönelik liderlik becerileri, girişimcilik, pazarlama, teknoloji gibi birçok alanda konusunda uzman kişilerce etkinlikler düzenlenmektedir. Workshop ve atölye etkinlikleri katılımcılara deneyim kazandırmak için interaktif bir şekilde tasarlanmaktadır.

İVK konuşmacı ajansı tarafından sunulan hizmetler arasında konuşmacı etkinlikleri de yer almaktadır. Verilen hizmetlerin başında ise konularında uzman ayrı ayrı meslek gruplarında yer alan kişiler tarafından düzenlenen ilham veren konuşmalar gelmektedir. İlham veren konuşmacılar başarı hikâyelerini, yaşam öykülerini, deneyimlerini anlatarak katılımcıların konuşmalardan ilham almasını sağlarlar.

İVK konuşmacı ajansı tarafından düzenlenen ilham veren konuşmalar katılımcıların kişisel gelişimine katkıda bulunurken sadece iş dünyasına yönelik değil sanat ve spor alanları da olmak üzere pek çok farklı alanda çalışan insanlara yönelik düzenlenmektedir. Bu sayede katılımcılar kendilerini geliştirmek istedikleri alanlarda örnek alacakları başarılı kişileri tanıma fırsatına sahip olurlar.

İVK konuşmacı ajansı hizmet verdiği firmalara veya toplu organizasyonlara yönelik konusunda uzman kişilerce düzenlediği ilham verici konuşmalarda hem bireysel katılımcıların hem de kurumsal müşterilerin ilgisini çekebilecek konulara yer vermektedir.

Kurumsal şirketler yapılacak ilham verici konuşmalara yanında özel programlar yapılarak şirket içi eğitimler ve danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Bu hizmetler sayesinde şirketler, çalışanlarına ilham verici deneyimler sunarak motivasyonlarını arttırabilir veya iş stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek fikirler edinebilirler.

İVK konuşmacı ajansı tarafından kurumsal şirketlere yönelik olarak düzenlene konuşmalardan bir diğeri ise ekonomi konulu konuşmalardır. Bu konular da alanında uzman ekonomi konuşmacıları İVK konuşmacı ajansı bünyesinde yer alarak hizmet almak isteyen firmalara yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Genel olarak kurumsal firmalara yönelik düzenlenen ekonomi konuşmalarında Türkiye’nin büyüme, enflasyon, işsizlik ve cari işlemler açığı rakamsal bilgileri, Türkiye’de oluşan yatırım fırsatlarını, sektörel bazlı fırsatları, girişimcilik, inovasyon ve dijitalleşme trendlerine yönelik konuları ekonomi alanında uzman kişiler tarafından konuşmalar düzenleyerek hizmet alan firmalara destekler vermektedir.

İVK konuşmacı ajansı hizmet almak isteyen firmalara yönelik görevlendireceği konuşmacıyı belirlerken kurum kültürünü ve çalışan profilini inceleyerek firmaya uygun olacak konuşmacıyı belirlemektedir.

İVK konuşmacı ajansının verdiği hizmetler çeşitliliği hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz https://ivk.com.tr/ internet adresi üzerinden web sitesine giriş yaparak bilgi alabilirsiniz. İVK konuşmacı ajansı web sitesinde yer alan iletişim bölümüne tıklayarak sormak istediğiniz her soruyu sorabilir kısa süreler içerisinde sorulan sorulara cevaplar almanız mümkün olmaktadır.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün