Oyun Haberleri

GeForce NOW Türkiye Tutarları ve Paket Seçenekleri

 

İyi bir sisteme haiz değilsiniz fakat bir taraftan da güncel oyunları oynamak istiyorsunuz. İşte tam da bu aşamada devreye bulut oyun sistemleri giriyor. Uzak sistem bağlantısı ile güncel oyunları oynamanızı elde eden bulut oyun servisleri, yavaş yavaş popülerlik kazanmaya devam ediyor. Vatanımızda de bu alanda GeForce NOW şeklinde iddialı bir servis var.

Vatanımızda Game+ olarak da bildiğimiz sistem, Nvidia’nın bulut oyun hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Devamlı yeni oyunların eklendiği servis için kilit nokta ise fiyatlar. Bir kaç gün ilkin gelen zamlardan sonrasında, servisin tutarları bir kez daha gündeme oturdu. O vakit gelin servisin fiyatlarını bir değerlendirelim.

GeForce NOW

GeForce NOW Türkiye Tutarları! Hangi Paketler Var?

Her seferinde değişen fiyatlar için ayrı ayrı haber paylaşmaktansa, güncel tutarları takip edebileceğiniz bir durağan(durgun) içerik oluşturalım. Fiyatlar değiştikçe, mümkün olduğunca bu içeriğimizi güncelleriz. Şimdi son fiyatlara bir bakalım.

Basic – Ücretsiz Premium Aylık – 140 TL Premium 3 Aylık – 300 TL Premium 6 Aylık – 520 TL Premium Senelik – 960 TL
Standart Erişim Sınırsız Oturum Sınırsız oturum sayısı Sınırsız oturum sayısı Sınırsız oturum sayısı
Sınırı olan Kapasite 6 saat oturum süresi 6 saatlik oturum süresi 6 saatlik oturum süresi 6 saatlik oturum süresi
30dk Oturum Süresi Öncelikli erişim Öncelikli Erişim Öncelikli erişim Öncelikli erişim
RTX On RTX On RTX On RTX On

Görüldüğü şeklinde uzun vadeli paketler daha avantajlı. Fakat fiyat haricinde ek bir avantaj sağlıyorlar mı derseniz sağlamıyorlar şeklinde gözüküyor. İşin özete daha uzun soluklu satın alımlarda daha uygun fiyat seçenekleri var. Dijital gösterim platformlarındaki benzer fiyatlandırma durumu şeklinde.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün