Oyun Haberleri

FIFA 23 Ücretsiz Oldu! Kısa Süreli Geçerli

 

FIFA 23 ücretsiz oldu başlığında bir haber yapacağımı düşünmezdim. Zira bir zamanlar FIFA serisinde indirim görmek için bile aylarca beklerdik. Serinin Steam platformunda yer alması bu aşamada güzel haberlerle karşılaşmamızı sağlamış oldu. İşte oyunun ücretsiz bir şekilde denenmesini elde eden gene Steam oldu.

Geçtiğimiz hafta aslına bakarsanız oyun için bir indirim kampanyası da başlamıştı. Bu kampanya devam ederken, oyunu ücretsiz bir şekilde da deneyebileceğiz.

FIFA 23 Ücretsiz Fakat Süre Sınırı Var

İyi haber şu ki oyunu deneyebileceksiniz. Satın almadan ilkin oyunu tecrübe etmek güzel olacaktır zira yeni oyunda optimizasyon problemlerinden yakınma eden birçok kullanıcı var. Bu aşamada ilkin oyunu deneyip sonrasında satın alıp almayacağınıza karar vermeniz, güzel bir artı sağlayacak.

Fena haber şu ki oyunun tecrübe etme süresi oldukca kısa tutulmuş. Yedi gün sonu etkinliği olarak oyunun ücretsiz yapıldığını görüyoruz. Bugünden itibaren 3 gün süresince oyunu ücretsiz olarak tecrübe etmek mümkün olacak.

Kaçırmayın: FIFA 23 Sistem Gereksinimleri 

19 Aralık sonrasında yapım tekrardan ücretli bir hale gelecek. Bu süre içinde oyunun indiriminin devam ettiğini de hatırlatalım. Steam üstünden meydana getirilen indirim %60 seviyesinde ve oyunun fiyatı 280 TL civarlarına kadar düşmüş durumda. 22 Aralık evveliyatına kadar da indirim devam edecek.

FIFA 23 Ücretsiz

Ayrıca indirimin bir tek PC sürümü için geçerli olmadığını da hatırlatmak isterim. İndirim konsollar de ilgilendiriyor. Muhtemelen optimizasyon şikayetleri sonrasında oyuna duyulan ilgi bu şekilde arttırılmaya çalışılıyor. Fakat doğal ki yapımın güncellemeleri de devam ediyor. EA Games belirlenen sorunları giderecektir.

Oyunun Steam sayfasını da derhal şuraya ekliyorum. FIFA 23 ücretsiz tecrübe etme süresi içinde oyunu detaylı bir halde inceleyebilirsiniz.


Güncel yazı ve projeleri instagram'da duyuruyorum. Takip et, iletişimde kalalım ✔️@tahamumcu

Taha Mumcu

Ben Taha Mumcu, Bilişim sektöründe uzun süreden beri tecrübe edinerek bir yerlere gelmek için çalışmalarına devam eden ve sektörü yakından takip ederek hiç bir veriden geri kalmayan, girişimci ruhu ile tüm işlere elinden geldiğinde çalışma yapan bir girişimciyim. Henüz genç yaşta birçok tecrübeye ulaşan ve koyulan engelleri aşarak bir yerlere gelmek için çaba göstermekten çekinmiyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün